Odpowiedzi

2010-04-08T19:20:49+02:00
Powiedzmy że to będzie list do przyjaciela czy tam przyjaciółki.

w liście napisz tak: Kochana Madziu,w ostatnim liście mi pisałaś ,że masz wątpliwości co do swojej wiary , że już nawet nie masz ochoty czytać pisma św.. Teraz czytasz bo musisz i to tylko wybrane fragmenty ponieważ są potrzebne Ci do lekcji. Lecz chciałabym Cię namówić do czytania pisma św, ponieważ z tej księgi możesz się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy możesz się dowiedzieć naszej przeszłej historii. Trzymam za Ciebie kciuki i wierzę że odnajdziesz w sobie moc w której będziesz mogła czytać pismo św. Całuję Małgosia

Proszę bardzo i liczę na naj:*;)
12 3 12
2010-04-08T19:41:28+02:00
Drogi (imię).

W tym liście chciałabym zachęcić Cię do czytania Pisma Świętego. Być może uznasz to za niemądry pomysł, jednak pragnę wytłumaczyć Tobie korzyści płynące z lektury tej księgi.
Biblia to źródło wiedzy, po które sięgają nawet ateiści. W niej zawarte są wskazówki dotyczące zgodnego życia z innymi ludźmi, a także codziennego postępowania. Metaforyczne przypowieści z morałem pomagają nam zrozumieć głębszy sens życzliwości i dobroci. To również informacje historyczne, ponieważ można dowiedzieć się między innymi jaki władca panował w określonych czasach.
Uważam, że podałam dobre argumenty potwierdzające prośbę. Pragnę, abyś ją spełnił, bo to naprawdę przyda się Tobie w przyszłości i odczujesz dobroczynne skutki czytania Pisma Świętego.

(imię)
10 4 10
2010-04-08T20:08:34+02:00
Droga Aniu
Piszę do ciebie ten list , aby zachęcić cię do czytania pisama świetego.
zawiera ono wiele ciekawych przypowiesci które pouczają nas i zachęcają nas do licznych refleksji. Możesz również dowiedzieć sie o życiu boga i o tym jak otrzymaliśmy zycie i jak powstał świat.
Mam nadziję że ten list przemówił do ciebie i że skorzystasz z moich rad .
Pozdrawiem
.......
7 3 7