Odpowiedzi

2010-04-08T19:19:49+02:00
W życiu człowieka przyjaźń jest bardzo modna i bardzo ważna. W dalszej częście swojej rozprawki postaram sie udowodnic słusznosc stawianej przeze mnie tezy.
Otóż, każdy z nas ma swoje przyjaciela, z którym jest na dobre i na złe. Przyjaźń traktuje bardzo powaznie. Jednak wielu młodych traktuje przyjaźń jako coś co musi byc i częśto ma problem z rozróżnieniem przyjaciela od zwykłego kolegi oraz dopasowaniem do tego odpowiednich wartości. Myślę, że dla takich młodych ludzi wzorcem prawdziwego przyjaciela i przyjaźnie, która nie jest modna, lecz oparta na prawdziwych priorytetach i bagatelnym znaczeniu jest więź pomiędzy Stanisławem Wokulskim, a Ignacym Rzeckim w "Lalce" Bolesława Prusa, który ukazał potęge przyjaźni na dobre i na złe. Dlatego sądze, że nie liczy sie ilosc naszych przyjaciół tylko ich moc i radosc, jaką nam dają, a takze to jakie jest wobec ich do nas zaufanie.
Myslę i mam nadzieje, że powyższymi argumentami udowodniłam slusznosc mojej tezy, że w zyciu człowieka przyjaźn nie jest o tyle modna, o ile wazna.

Good luck :)
1 4 1