Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T19:35:53+02:00
Dla każdego z nas rodzic to skarb. Nie jestem w tej kwestii odmieńcem i bardzo cenie moją mamę. Moja mama nazywa się.............Ma 37 lat i jest księgową w prestiżowej firmie maklerskiej. Oprócz mnie wychowuje jeszcze dwójkę mojego młodszego rodzeństwa-siostrę i brata.
Moja mama jest blondynką o ciepłych i pełnych zrozumienia oczach koloru łupiny orzecha włoskiego. Jest drobna i niska, ale choć przewyższam ją o wiele centymetrów kocham ją do szaleństwa. Zawsze ubiera się z klasą-z galanterią a zarazem prostotą.
Myślę, że każdy kto ma z nią kontakt od razu dostrzega to co mnie w niej urzeka. Ma bowiem w sobie taką wrodzoną delikatność i emanujące z niej ciepło. Zazwyczaj jest opanowana i spokojna, rzadko daje się wyprowadzić z równowagi. Jest jedna szczególna cecha, którą w niej bardzo lubię, a mianowicie szczerość. Nie mówię tutaj o tak zwanej "szczerości do bólu", ale o umiejętności przekazania prawdy w delikatny, nie raniący sposób. Mam do niej zaufanie, bo wokół niej roztacza się aura spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Moja mama mnie kocha i wiem o tym, gdyż daje mi na to wiele powodów. Przede wszystkim troszczy się o mnie i np. to co innych nastolatków irytuje, czyli taka kontrola rodziców, mnie nie dotyczy, gdyż nie boję się powiedzieć jej prawdy. Mogę ją nazwać przyjaciółką, bo zawsze ma czas, by mnie wysłuchać i potrafi znaleźć rozwiązanie w każdej, nawet najtrudniejszej, sprawie. Jedną z lepszych, według mnie, cech jest to, że nie zrzędzi, jak wielu rodziców moich znajomych.
Myślę jednak, że matka dla każdego jest taka sama, bez względu na to jaki ma charakter, bo matka to matka. Ja nie zamieniłbym ją na żadną inną!!
3 4 3