Przetłumacz tekst:

What can you see on the bus tour ?

Vicki's cousins, Anna and Robin, are staying with her feor a wekk . They want to see some famous places in London with Vicki and her friend, Mark . They want to go on a bus tour around London to see the famous places . A lot of tourists go on the bus tour ! It starts from the centre of London . The children can take a number 37 bus to the starting point of the tour . Vicki and Mark have got school today but hey can meet Anna and Robin at the number 37 bus stop after school . Anna and Robin have got directions to the bus stop from Vicki .

3

Odpowiedzi

2010-04-08T19:49:39+02:00
Co można zobaczyć na wycieczce autobusem?

Kuzyni Viki, Anna i Robin, są u niej na weekend. Chcą zobaczyć kilka znanych miejsc w Londynie z Vicki i jej przyjacielem , Markiem. Chcą iść na wycieczkę autobusem po Londynie, aby zobaczyć znanych miejsc. Wielu turystów jest na wycieczce autobusowej !Wycieczka zaczyna się od centrum Londynu. Dzieci mogą wsiąść do autobus nr 37 od momentu rozpoczęcia wycieczki. Vicki i Mark maja dzisiaj szkołe, w autobusie numer 37 mogą spotkać viki i marka po szkole Anna i Robin sa na przystanku z viki .
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T19:49:49+02:00
Co możesz zobaczyć na wycieczcę autobusem?

Kuzyni Vicki, Anna i Robin, zostają u niej na weekend. Chcą zobaczyć kilka znanych miejsc w Londynie z Vicki i jej przyjacielem, Markiem. Chcą iść na wycieczkę autobusem po Londynie, aby zobaczyć znane miejsca. Wielu turystów idzie na wycieczkę autobusem! Zaczyna się od centrum Londynu. Dzieci mogą wsiąść w autobus nr 37 do momentu rozpoczęcia wycieczki. Vicki i Mark są dzisiaj w szkole, ale oni mogą spotkać Annę i Robina w autobusie nr 37 po szkole. Anna i Robin posiadają dojazd do przystanku autobusowego z Vicki.
2010-04-08T20:36:33+02:00
Co możesz zobaczyć podczas wycieczki autobusem?

Kuzyna Vicki, Anne i Robina zostają u niej na weekend. Chcą zobaczyć kilka znanych miejsc w Londynie z Vicki i jej przyjacielem, Markiem. Chcą pojechac na wycieczkę autobusem po Londynie, aby zobaczyć znane miejsca. Wielu turystów jedzie na wycieczkę autobusem! Zaczyna się od centrum Londynu. Dzieci mogą wsiąść w autobus nr 37 do momentu rozpoczęcia wycieczki. Vicki i Mark są dzisiaj w szkole, ale oni mogą spotkać Annę i Robina w autobusie nr 37 po szkole. Anna i Robin posiadają dojazd do przystanku autobusowego z Vicki.