Proszę przetłumaczyć, ale nie z translatora.
Their stomachs full, the pack restedand slept for the rest of that day. Next morning, the she - wolf, the young grey wolf, and One Eye took half the pack down to the Meckenzie River and across the country to east. But slowly, in he - wolf and she - wolf pairs, the wolves went their different ways. In the end the red she - wolf was alone with the two wolves who wanted her.

2

Odpowiedzi

2010-04-08T20:11:10+02:00
Ich żołądki pełne, restedand opakowanie spał przez resztę tego dnia. Następnego ranka, ona - Wilk, wilk szary młodych i One Eye wziął połowę opakowania w dół do rzeki i Meckenzie w całym kraju na wschód. Ale powoli, w on - wilk, a ona - pary wilków, wilki udał się ich na różne sposoby. W końcu ona czerwony - wilk był sam na sam z ...
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T20:12:31+02:00
Ich żołądki są pełne, pakowanie restedand zostało zatrzymane na resztę tego dnia. Następnego ranka, ona - Wilk, Wilk szary młody i Jedno oko wziął połowę opakowania w dół do rzeki i Meckenzie w całym kraju na wschód. Ale powoli, w nim - wilk, a w niej - pary wilków, wilki udały się ich na różne sposoby. W końcu ona czerwony - wilk była sam na sam z dwoma wilkami, którzy chcieli ją.