Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-08T20:14:18+02:00
Pamiętaj o Dacie,Miejscowości kiedy napisałeś list.

Drogi Kolego!
Chciałbym cię zaprosić na wyprawę do gór stołowych. Spotkalibyśmy się o 8:00 pod twoim domem. Wsiedlibyśmy do autobusu którym podjedziemy pod same góry. Następnie wyjdziemy szlakiem czarnym na sam szczyt. Zejdziemy po długiej przerwie. Na koniec przewiduje ognisko. Pojedziemy tam wraz z moją rodziną. Najważniejsze jest to że trochę schudniemy po tak długiej wycieczce. Proszę pojedź ze mną i moją rodziną. Myślę że ci się spodoba nasza wycieczka.
(Podpis)
ps. Nie musisz zabierać żadnych pieniędzy. Moi rodzice zapłacą za wszystko.

Coś w tym stylu:D Myślę że pomogłem :D
8 3 8
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T20:50:58+02:00
miejsce, data
Drogi ( imię)
Na początku tego listu pozdrawiam Cię serdecznie. W ostatnim liście, który od Ciebie otrzymałem, pytałeś mnie dokąd chciałabym pojechać na wakacje. Otóż z wielką przyjemnością odwiedziłbym Norwegię, do której bardzo chętnie wybrałbym się z Tobą.
Norwegia kojarzy nam się zazwyczaj z zimnem, co jest nie prawdą, gdyż lata bywają tam cieplejsze niż w Polsce. Kraina ta stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku. Mimo, że jest to odlegle położony kraj posiada niezwykłe widoki i wspaniałe góry skandynawskie. Przebywając tam, przede wszystkim chciałbym abyśmy mieli okazję zobaczyć widok słońca o północy i zorzę polarną. Bardzo chętnie zaprosiłbym Cię na spływ kajakarski przy jednym z największych i najpiękniejszych wodospadów - Voringfossen. Następnie wyruszylibyśmy na spacer " Drogą Troli ", która doprowadziłaby nas do największej i najtrudniejszej ściany wspinaczkowej Europy, na którą wraz z Tobą chciałbym się wspiąć. Korzystając z okazji wybralibyśmy się na narty. Norwegia to przecież najlepsze miejsce do tego typu sportów. Zwiedzilibyśmy również zamek oraz fortecę Akershus, wiele katedr i muzeów.
Myślę, że nasza podróż była by nie zapomniana i dostarczyłaby nam wielu nowych doświadczeń i wrażeń.

podpis

liczę na naj ;)
7 2 7