Odpowiedzi

2010-04-08T21:07:21+02:00
Nareszcie dzwonek ! Juz nie moglem doczekac sie tej przerwy!
Ale co to się dzieje?? Jacyś obcy chłopcy wpadają do szkoły. Popychają innych i idą przed siebie nie uwazajac na najmlodszych . Nie podoba mi się to. Ale moze nie warto z nimi zadzierac. Widac ze sa starsi. Dam spokoj , bo jeszcze od nich dostane . Ale caly czas mysli o tych dziwnych gosciach nie daje mi spokoju. Pobiegne za nimi zobacze co sie dzieje. Ale nigdzie ich nie widzę. Oo Adam. Moze on ich widział .
-Czesc Adam
- Czesc
- nie widziales moze tych dwoch chlopcow ktorzy byli tu w szkole?
- widzialem . poszli na sam strych szkoly

dziwne. ale zobacze co tam sie dzieje. Nagle patrze a jeden z nich wysoki i szczuply smiejac sie do drugiego podklada ogien. Nie moge przeciez na to pozwolic.
zbiegne na dol zawolac nauczyciela. Na szczescie oni pomogli. szybko ugasili ogien i zadzwonili na policje.
jestem z siebie dumny
8 3 8
2010-04-08T21:15:30+02:00
Właśnie znajduje się w szkole (wymyśl jakąś), jest długa przerwa 20 minutowa, ogólnie jest jeden wielki wrzask biegających uczniów. Koło schodów siedzi grupka dziewczyn spisujacych zadania domowe, oboch chłopcy popisujący się przed dziewczynami, które reagują piskliwym śmiechem na ich zaloty. Nagle jeden chłopak przybiega i zwołuje wszystkich na drugi hol. Wszyscy się zbiegają i otaczają wkoło dwóch bijących się chłopców, którzy pobili się o dziewczyne. Słychać tylko głosy ,,dolej mu" , ,, co tak słabo" . Po chwili zbiegają się nauczyciele w tym nauczyciel dyżurujący. Chłopcy zostają rozdzieleni i zaprowadzeni do swoich wychowawców. Dzwoni dzwonek na lekcje i wszyscy się rozchodza...


Mozesz troszke dodać coś od siebie, ja za to dostałam 5-, bo miałam kikka błędów ortograficznych ;)
8 3 8