Odpowiedzi

2010-04-08T21:35:13+02:00
Bardzo mnie zdziwiło jego zachowanie ponieważ nie spodziewałem sie tego po nim. nie wiedzialem do kogo mam sie zwrócić z pomoca co mam zrobić w tej sprawie, ponieważ bardzo lubie swojego kolegę jak i koleżankę. kiedy doniosę na niego do kogokolwiek to bedzie miał mi to za złe. ale po dłuższej chwili podeszłem do kolegi i powiedzialem że widziałem co zrobił koleżance i ładnie poprosiłem go aby jej go oddał a wtedy bedzie po sprawie.a jeżeli tego nie zrobi zgłosze to i nie bedzie wtedy to wszytsko takie łatwe.
8 2 8
Najlepsza Odpowiedź!
  • Ynka
  • Początkujący
2010-04-08T21:41:14+02:00
Podeszłam do niego, a on powiedział że mam siedzieć cicho bo jak nie to oberwę. odeszłam i z wielkim przerażeniem wróciłam do domu. nie mogłam spać całą noc tylko myślałam o ty co widziałam. następnego dnia jak rozmawiałm z Kasią, z tą dziewczyną co bartek ukradł portfel, podszedł do mnie i dał kartkę, żebym nie zapomniała co mnie czeka jak wszystko wydam. Kasia opowiedział mi, że tam miał jakes około 200 zł i niewie zabardzo co ma zrobić. Doradziłam jej, żeby lepiej powiedział o wszystkim mamie, albo wychowwczyni. ona jednak tego ni zrobiła. musiałm wziąć sprawy w swoje ręce. od razu poszłam do pani wychowawczyni, żeby mi sprawdziła pracę domową, a przy okazji opowiedzałm jej te całe zdarzeni. pani poszła do pedagog i razem wezwały bartka do siebie. ten oddał portfel z cała zawartością, przeprosił kasię a ja mjała czyste sumieniae
26 1 26
2010-04-08T21:48:27+02:00
Byłem zszokowany jego zachowaniem nie znałem go z tej strony . Miałem wojtka za poządnego chłopca. Więc teraz sie bije w myślach czypowiedzięć koleżance co on zrobił. Lecz gdyby on sie dowiedział to było by po naszej przyjazini. Ale powiedziałem Agnieszce co on zrobił. Więc podeszła do niego i zapytała go czy nie wzioł jej portfela on naszczęśće się przyznał i nie była potrzebna moja interwęcja.mam nadzieje że ta głupia sytłacja dała wojtkowi do myslenia i wiecej nic już nie ukradnie!
9 1 9