Odpowiedzi

2010-04-08T22:12:24+02:00
Wiosna
Co roku nadchodzi taki czas, że śnieg topnieje, drzewa nabierają coraz to zieleńszej barwy,słońce świeci coraz mocniej-WIOSNA!!!
Według mnie sprawia ona, że każdemu z nas chce się żyć, nabieramy energii, jesteśmy uśmiechnięci.
Na twarzy można już poczuć łagodny podmuch wiosennego wiatru.
Trawa staje się zieleńsza, kolorowe ptaki śpiewają różnorodne melodie.
Przez resztki brudnego śniegu przebijają się fioletowe kielichy przebiśniegów.
Smutne bałwany topią się pod swoimi cylindrami-zima umiera.
Wiosna zaś ożywa dość stopniowo ale chyba warto czekać.
Szara zima nas przygnębia i uspokaja a wiosna to rozkwit nie tylko przyrody ale i naszego wnętrza.

Mam nadzieje że tyle wystarczy :D
2010-04-08T22:12:40+02:00
Lato - pora odpoczynku i leniuchowania. Lubię kilka pór roku jednak ta jest moją ulubioną. Zawsze czekam na czerwiec i jej początek
Piękna pogoda to nieodłączny element lata. Wtedy kończy się rok szkolny co jest jednym z najważniejszych jeśli nie najważniejszym wydarzeniem dla dzieci i młodzieży. Notowane wtedy są najwyższe temperatury . Można robić wiele rzeczy, na które w innych porach roku nie ma czasu. Jest to jeżdżenie na wycieczki, spotkania i wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi jak i z rodziną czy uprawianie sportów na świeżym powietrzu. Jednak lato (nie można o tym zapominać) ma też swoje minusy. Dzieci zamiast wyjść na podwórze wolą godzinami siedzieć przy komputerze i telewizorze. Na szczęście to się powoli zmienia, ponieważ organizowane są rożne gry, zabawy czy kolonie!
Lato to właśnie moja ulubiona pora roku. Nie wszyscy jednak pewnie się z tym zgodzą. Mam jednak pewność, że oni przepadają za tym okresem.