Napisz rozprawkę na temat: "Czy w życiu są tylko "różowe barwy"?
ma zawierać:
*wstęp- około 2-3 zdań
*teza- czyli krótkie zdanie- odpowiedź na pytanie z tematu
*min. 3 argumenty- nawiązujące zawsze do tezy
*podsumowanie - nawiązane do słów tezy i taka sama ilość zdań, jak we wstępie.
Proszę na dziś . Daje naj .Dzięki

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T13:46:56+02:00
Każdy z nas chciałby " ogladać świat przez różowe okulary".Niestety tak się nie da. Każdy musi przezyć coś złego by potem móc być silniejszym i mocniejszym człowiekiem.
Na teze zawarta w temacie odpowiadam negatywnie, albowiem moim zdaniem świat ma więcej ciemnych barw niz tego różowego koloru.

Moim pierwszym argumentem zaprzeczającym teze zawarta w temacie jest fakt, że na świecie jest wiele zła. Weźmy pod uwagę aktualnie trwające wojny, albo zamachy terrorystyczne, które zabijają tak wiele, czasem nawet bezwinnych ludzi. Tylko szaleniec mógłby widzieć te zdarzenia w różowych barwach.

Drugim moim argumentem jest coraz to wiekszy problem z populacją ludzkości. W Indiach jeszcze do nie dawna było tak,a tak naprawdę jest do tej pory tylko w tym państwie sie to dobrze kamufluje, że nowonarodzone dzieciatka poprostu zabijano,aby nie zwiększyła sie populacja. Jeżeli człowiek będzie tak bardzo ingerował w nature zabije się swoja własną bronią.
Moim zdaniem to zdarzenie to prawdziwy przykład czarnego ,a nie różowego koloru zycia.

Kolejnym moim argumentem na to,że świat to nietylko rózowa barwa, są doświadczenia na zwierzętach, które je poprostu zabijają. Jak mozna klonować zwierzęta, a potem dopuścić do sytuacji, w którym rodzi się zdeformowane zwierzę, które trzeba poźniej zabić bo według naukowców do niczego się nie nadaje?
Trzeba zapobiegać takim sytuacja ,może za jakis czas różowa barwa zabłysnie w większości rzeczy tego świata.

Jest wiele takich zdarzeń, które świat malują na czarno." Różowe barwy " istnieją wtedy kiedy tego chcemy, kiedy potrafimy docenić to co mamy i cieszyć się nawet z najmniejszej drobnostki.

Mysle że moje argumenty stanowczo zaprzeczyły teze zawarta w temacie.