Odpowiedzi

  • kl55
  • Rozwiązujący
2010-04-09T15:33:23+02:00
Hmm a więc

występuje pare osób


Dawno dawno temu żyła sobie dziewczyna o imieniu Anna
była księżniczką miała także przyrodnią siostrę o imieniu Zuzanna.
Zuzanna bardzo nie lubiła Anny, ponieważ król Karol bardziej kochał Anię. Ania miała bardzo ładną cerę. Lubiła tańczyć i śpiewać. A najbardziej kochała zwierzęta. Zuzanna rozkazała aby leśniczy zabił parę zwierząt i przytargał je pod więżę królewny Anny. Gdy Anna to zobaczyła rozpłakała sie i pobiegła do ojca.
Król Karol bardzo się zdenerwował jak taka królewna, która za niecałe miesiące miała zostać królową może nią zostać.
Myślał król. Przecież królowa bedzie musiała z kazać bandę za to że okradła jakiś stragan. Postanowił więc że księżna Zuzanna zostanie królową. Gdy król ogłosił to na dworze, z tłumu wyszedł leśniczy i przyznał się że to on zabił te zwierzeta. I powiedział ze kazala mu księzniczk a Zuzanna. WIec król Karol bardzo się wściek na księżną Zuzanne i kazał jej opuścić pałac.
Przyznał się do błędu i poprawił się zakazał zabijania zwierząt.
A także uczynił księżniczkę Anne królową.
żyli długo i szczęsliwie
Koniec
XDDD
:****
2010-04-09T15:33:25+02:00
Dawno , dawno temu żyła sobie królewska rodzina . Król niestety musiał opuścić królestwo , córki zostały z matką . Córki na imię miały : Marcelina i Anna . Anna nie lubiła Marcelina ponieważ we wszystkim była lepsza od niej ale pewnego dnia ich matka zachorowała . Anna oczywiście mówiła Marcelinie , że to wszystko przez nią ale niestety Marcelina jej nie słuchała . Zawsze chodziła do sklepu do zakupy i gotowała obiady ale już pewnego nie wytrzymała i powiedziała kilka przykrych słów . Gdy zrobiło się już ciemno , Marcelina poszła spać . Śniła się jej piękna wróżka która powiedziała jej aby pojechała na pomoc do ojca. Jak usłyszała tak zrobiła napisała do swojej siostry list::
Droga siostro bardzo cię kocham ale musiałam to powiedzieć ponieważ byłam bardzo zła na ciebie , pojechałam do naszego ojca po pomoc . Przekaż mamie że bardzo ją kocham i ciebie też oczywiście gdy będę na miejscu napiszę następny list .
Do zobaczenie