Odpowiedzi

2010-04-09T16:27:17+02:00
Droga Aniu!
Piszę do Ciebie z Łeby, gdzie spędzam cudowne wakacje. Nim jednak opowiem Ci o wszystkich przygodach, miejscach, które odwiedziłam, muszę Ci powiedzieć, że bardzo, bardzo za Tobą tęsknię. Co tam ciekawego u Ciebie? Jak Ty spędzasz wakacje? Może przyjedziesz tutaj, do Łeby?
Jestem tutaj od zeszłego piątku i już zdążyłam pokochać to miejsce! Jest doprawdy piękne, a plaża wręcz onieśmiela swym urokiem! Muszę koniecznie pokazać Ci zdjęcia, które już zrobiłam. Chcę tutaj pewnego dnia wybrać się z Tobą, abyś i Ty mogła podziwiać uroki tego miejsca. Zwiedziłam z rodzicami miasto, w przewodniku dokładnie wskazano miejsca, które turyści powinni zobaczyć. Łeba jest cudownym miejscem! Urok tego miasta powalił mnie na kolana. Bardzo się cieszę, że tutaj jestem. Potrafię całe dnie pływać czy wylegiwać się na plaży, to naprawdę doskonałe miejsce, by się zrelaksować. Poznałam już kilka osób w moim wieku. Mam nadzieję, że kontakt się nie urwie, gdy stąd wyjadę.
Trochę tęsknię za moimi przyjaciółmi, a przede wszystkim za Tobą. Szkoda, że Cię tu nie ma. Wracam za tydzień. Mam nadzieję, że usłyszę od Ciebie pasjonującą opowieść o Twoich wakacjach!
2010-04-09T16:35:17+02:00
Dear Tomek,
I'm on holiday in Egipt with my family. We often go on the beach and swim in the Red Sea. There are many reefs. I saw many exotic fish, murains and corals.
On Sunday we went on the tour to Jeruzalem. I took many photos.
I'm in a hotel "Aquarius". There are many swimming pools and a restaurant with ice creams and pizzas.
I met a girl - Ewa. She' s from Katowice too. Now she is my girlfriend.
This holidays are great.

Best wishes

Ktoś