Odpowiedzi

2010-04-09T15:45:50+02:00
Mam na imię ................ . Lubię grać w szachy i jeździć na rolkach . Lubię lody truskawkowe . Nienawidzę uczyć się . Lubię chodzić do szkoły . Lubię korzystać z internetu . Komputer to mój przyjaciel .


My name is ................ . I like to play chess and ride roller. I like strawberry ice cream. I hate to learn. I like to go to school. I like to use the internet. The computer is my friend.
2010-04-09T15:50:31+02:00
My name is ..np. Ania Kowalska.. I'm from .np. Zawiercie.. in the south of Poland , I'm .np.15 years old , I'm a student . I like watching TV and listening to music . My favorite colour is blue. My best friend name is np. Kasia . When I live school ,I'm going to get a job , get married and have a one child.

Mam na imię .... Mieszkam np. w Zawierciu w południowej części Polski .Mam 15 lat, jestem uczniem , lubię oglądać telewizję i słuchać muzyki. Moim ulubionym kolorem jest kolor niebieski. Moja przyjaciółka ma na imię np. Kasia . Kiedy skończę szkołę zamierzam znależć pracę , wyjść za mąż i mieć jedno dziecko.:)