Odpowiedzi

2010-04-09T15:59:12+02:00
Droga Mamo!
Na wstępie mojego listu pozdrawiam Cię serdecznie!
Bardzo mi się tutaj podoba. Nie dawno poznałam nową koleżankę. Ma na imię Ania. Jest średniego wzrostu i ma dwa płomienno rude warkocze. Jest sympatyczną dziewczynką i wspaniałą towarzyszką zabaw.
Jeszcze raz bardzo Cię pozdrawiam
____________(twoje imię)
_____________________
mam nadzieję że pomogłam :)
2010-04-09T16:01:51+02:00
Droga mamo,
bardzo cieszę się, że uparłaś się i wysłałaś mnie na te wakacje. Bardzo dobrze się bawię. Dni lecą mi bardzo szybko. Pogoda jest piękna, jeszcze w ogóle nie padało, całe dnie spędzam na plaży.
Wprawdzie nie ma tu zbyt dużo osób w moim wieku, wszystkie dzieci są albo bardzo małe, albo bardzo dorosłe, ale spotykam tu paru wczasowiczów. Dzisiaj nawet się zaprzyjaźniłem z pewną dziewczynką. Nazywa się Anna Shirley i w niczym nie przypomina innych moich koleżanek. Jest inna.
Ania jest wielką gadułą i potrafi nawijać na jeden temat godzinami. Ma ogromną wyobraźnię i dzisiaj cały dzień spędziliśmy, ubarwiając rzeczywistość wokół siebie i wymyślając życiorysy napotkanych ludzi. Polubiłem ją. Jest oryginalna, ale sympatyczna, i cieszę się, że ją spotkałem.
Pozdrów wszystkich.
  • Użytkownik Zadane
2010-04-09T16:06:38+02:00
(miejścowość) 24.03.2010r.

Kochana Mamo!

Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o kimś wyjątkowym, kogo ostatnio poznałam.
Kiedy wracałam przez las z nad jeziora zgubiłam drogę. W oddali zauważyłam jakąś dziewczynkę. Podeszłam do niej i zapytałam ją o drogę. Dzięki niej dotarłam do domu i tak się poznałyśmy. Ma na imię Ania Shirley. Bardzo ją polubiłam. Jest bardzo koleżeńska i często chodzi z głową w chmurach. Najbardziej w niej podoba mi się to, że jest miła i zawsze ma poczucie humoru. Często chodzimy razem po lesie. Gdy jest ładna pogoda kąpiemy się w jeziorze.
Bardzo miło się zpędza z nią czas. Chciałabym abyś ją kiedyś poznała.
Pozdrawiam!
(twój podpis)