Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T18:24:39+02:00
NAJPOPULARNIEJSZE ZWIERZĘTA
Koty są popularne, ponieważ ich sierść jest miła w dotyku. Są przyjazne i przyjacielskie. Szybko się oswajają. Problem jaki z tymi zwięrzętami to ich potrzeby fizjologiczne.

Psy są popularne, ponieważ są dobrymi przyjacielami człowieka i są wierne. Problem to codzienne spacery z psem oraz głośne szczekanie.

Rybki są ładne, kolorowe, dobrze się na nich patrzy. Jednak nie można ich przekarmiać, zmieniać regularnie wode.

Więc zastanówmy się najpierw czy chcemy mieć takie zwięrzęta w domu. Nie kierumy się wyglądem tylko czy możemy spełnić ich potrzeby!
1 5 1
2010-04-09T19:00:41+02:00
Ludzie lubią zwierzęta, wiekszość posiada psy.Psy są to moim zdaniem najlepszymi przyjaciółmi człowieka , (o czym sama się mogę przekonać) , ludzie posiadają psy ponieważ są bardzo posłuszne , i można ich wiele nauczyć np. niektóre są uczone od małego jak przeprowadzać niewidome osoby. i wiele innych rzeczy potrafią robić , np także niektóre umieją się tzw czołgać, tańczyć , szczekać na zawołanie , prosić o jedzienie, ale równiez psy są trudne w utrzymywaniu ponieważ , na początku zawsze sa nieposłuszne , nie słuchają , robią na co maja ochotę , po prostu sa nie do wspołżycia, niektorzy sa tarze uczuleni na sierść zwierząt , to tez jest wielki problem. Ludzie maja problemy z utrzymywaniem zwierząt np węzy , trzeba im co tydzien dostarczac myszy , czy rozne inne dziwne rzeczy, problem w utrzymaniu tez moze robic takze chomik, trzeba mu zmieniac trociny , i to tez jest problem dla niektorych ludzi, takze zaklocaja spokoj.