Odpowiedzi

2010-04-09T20:06:16+02:00
Os. zakochana: Istnieje jedna jedyna miłość, miłość, jak to mówią od pierwszego wejrzenia. Bo ludzie są niczym 2 połówki, dopełniają wzajemnie siebie i dokładnie się dopasowują.
filozof: odkryć coś i wynaleźć można raz jeden, hasło i powiedzenie ktoś pierwszy może stworzyć, nie da się zrobić tego 2 razy
os. doświadczona: człowiek uczy się na własnych błędach, osoba doświadczona nie popełni drugi raz tego samego błędu
20 4 20
2010-04-09T20:14:39+02:00
Każdy z nas wie, że "nic dwa razy sie nie zdarza." Prawda o tym, choć tak oczywista, wciąż jest dla nas niezwykle bolesna. Wyobraź sobie, że jesteś filozofem, któremu przed chwilą uciekła najwspanialna, najmądrzejsza myśl. Juz nigdy nie powróci do niego w tej najpiękniejszej, pierwotnej postaci. A miłość? Nigdy nie będzie dwóch takich samych pocałunków, takich samych spojrzeń. Nawet zwykłe "kocham Cię" nigdy nie będzie wypowiedziane tak samo. Kiedy nasze zycie będzie dobiegało końca, dostrzezemy, jak niewielkie decyzje, zdarzenia miały wpływ na nasze życie. I jak często będziemy żałować, tych chwil, w których uświadomimy sobie, że "nic dwa razy się nie zdarza", że żaden bład nie będzie mógł zostać anulowany, żadna piekna chwila powtórzona.

Może trochę za długie, ale mam nadzieję, że jest OK
22 4 22