Odpowiedzi

2010-04-09T20:37:31+02:00
Jest zagrożeniem,ponieważ Polacy coraz częściej wyjeżdżają za granicę. Jeżeli dalej tak będzie to w końcu cała gospodarka stanie, ponieważ zostanie niższa grupa społeczna, która nie ma doświadczenia. Jest również duży współczynnik bezrobocia. Każdy z nich będzie chodził po zasiłek dla bezrobotnych i nie będzie miał kto pracować w firmach. To jest jeden ze współczynników przyczyny.

Aha Polacy emigrowali, ponieważ tutaj nie ma pracy, a dla niektórzy nie mogą poszerzać swoich zdolności.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam ;D
2010-04-09T20:41:02+02:00
Ja podejrzewam , że masowa emigracje Polaków z granicę jest spowodowana małymi wypłatami pracach. I jak tak dalej pójdzie to w Polsce nie będzie pracy dla naszych mieszkańców .
Będzie więcej ludzie biedniejszych którzy poszli do bracy i są z tego zadowoleni. Osoby które są wyżej postawjone zarabiajhą większe wynagrodzenia a ci co są niżej postawieni o pare tyśęcy mniej . Ale wszyscy ludzie tak samo robią ale nie który władza odbjia do głowy. Za ileś tem lat w polsce będą tylko udzie starsi a młodsi wyjadą z granicę w poszukiwaniu pracy. . W POLSCE NIE MAM I NIE BĘDZIE RÓWNYCH WYNAGRODZEŃ ZA PRACĘ > NO I PRZECIEŻ NIE MA TUTAJ PRACY