Bardzo proszę o napisanie:
1.fragmentu dziennika podróży
np. pierwszy dzień był taki i taki a późnej drugi dzień był taki i taki coś w tym stylu
bardzo proszę o pomoc:))
2. Napisz notatkę do kroniki szkolnej na temat wycieczki do gospodarstwa agroturystycznego, w którym zaprezentowano etapy tworzenia chleba.
Potrzebne są mi te dwa
Z góry bardzo dziękuje!! :))

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T21:35:46+02:00
1. 23.03.2010

Dzisiaj wyruszamy na Mount Everest. Pierwszego dnia pogoda nam sprzyjała. Wędrowalismy długo co 4 godziny robiliśmy dłuższy postój. Krótsze co 30 minut. gdy przeszliśmy 1000 m postanowilismy rozbic obów ponieważ było juz bardzo ciemno, i nie wiedzielismy w która strone isc.

24.03.2010

Wstaliśmy o 4 nad raznem, i wyruszyliśmy w dalsza podróz, pogoda juz nie była taka fajna jak wczoraj. Trudniej sie szło, nie moglismy oddychac. Tego dnia postojów było więcej, poniewaz musielismy coraz czesciej odpoczywac. Dzisiaj szlismy dłużej, ale przez warunki atmosferyczne coraz trudniej sie szło. Wiec dzisiaj przeszliśmy tylko 200 metrów. Jestesmy już tak zmęczeni ze postanowiliśmy rozbic namioty. Już sie boje myslec o kolejnych dniach, jeśli im wyzej to tym gorzej się wędruje.


2. Dnia 24.03.10 roku o godzinie 12.00 odbyła sie wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego. Podróż z naszej szkoły do naszego celu trwała nie całe 2 godzinki, w autobusie było bardzo przyjemnie. Gdy juz dojechalismy gospodarz oprowadził nas po całym gospodarstwie. Znajdowało sie tam wiele rzeczy o ciekawej historii pochodzenia. Na końcu gospodarze pokazali nam jak sie piecze chleb. Byliśmy zachwyceni. Nastepnie pozwolili nam upiec bo właśnej bułeczce, każdemy smakowały. Niestety trzeba było już wracac. Każdy ma nadzieje że tam jeszcze kiedys powróci.