Odpowiedzi

2010-04-09T21:11:32+02:00
Szanowny Panie Dyrektorze, Drodzy Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!

W ostatnim dniu nauki w gimnazjum przypadł mi w udziale zaszczyt , w imieniu uczniów klas trzecich, powiedzieć Wam gorąco i serdecznie - dziękujemy.
Dzisiejsze spotkanie jest ostatnim wspólnym spotkaniem w tym gronie w murach tej szkoły, za chwilę bowiem staniemy się jej absolwentami. Za dwa miesiące na głos dzwonka po wakacjach podejmiemy na nowo czekające nas obowiązki, lecz ... już w innych szkołach. Pierwszego września nie spotkamy swoich ulubionych nauczycieli, koleżanek i kolegów, więc ogarnia nas pewnien niepokój. Czy poradzimy sobie z trudnościami, niespodziankami losu, czy potrafimy je rozwiązać? O tym przekonamy się niebawem.
Drodzy Nauczyciele, Kochani Wychowawcy! Pragnę przekazać Wam płynące z naszych serc podziękowanie za pomoc, cierpliwość i życzliwość. Jednocześnie w imieniu uczniów kończących dziś naukę w szkole, składam Wam, Kochani, najlepsze życzenia zadowolenia z pracy i pomyślności w życiu osobistym.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T21:11:51+02:00


Po raz ostatni zebraliśmy się tutaj, aby uroczyście zakończyć te trzy lata spędzone razem w gimnazjum, aby jeszcze tylko raz popatrzeć na tę szkołę, nauczycieli, znajomych.

Jestem przekonana, że dla każdego jest to chwila smutna, ponieważ rozstajemy się po wspólnie spędzonych latach w murach tego gimnazjum. Latach pełnych wzlotów i upadków, radości i smutków.

Sądzę, że każdy z Nas pamięta dzień z przed tych trzech lat kiedy pierwszy raz przekroczyliśmy próg tej szkoły. Wtedy nikt z Nas nie wiedział jak spędzimy ten czas, nikt nie przypuszczał, że minie on tak szybko i bezpowrotnie...

Już od pierwszych chwil spędzonych na lekcjach czy boisku można było poczuć tą niesamowitą, niepowtarzalną atmosferę panującą w tej szkole. Atmosfera ta napawała Nas chęcią do odnoszenia sukcesów, do zdobywania wiedzy. Pomogli Nam w tym Nasi nauczyciele, którzy w Naszą naukę i wychowanie wkładali wiele pracy i serca. Na różne sposoby próbowali obudzić Nasze szare komórki i sprawić, że wciąż będziemy „głodni” wiedzy. To dzięki Nim dziś jesteśmy w tym miejscu...

Te trzy lata spędzone w gimnazjum minęły tak szybko... Każdy przeżył tu wiele wzlotów, wspaniałych i wesołych chwil, których nie zapomni do końca życia, ale i również upadków, o których rzadko kto lubi mówić. To tu poznaliśmy wielu z Naszych obecnych przyjaciół, zaczęliśmy uczyć się żyć i rozwiązywać Swoje problemy samodzielnie. Pogłębialiśmy zainteresowania poprzez prowadzenie gazetki szkolnej, uczestniczenie w różnego rodzaju kółkach przedmiotowych czy teatralnych.

1 września przekroczymy próg szkoły, do której się dostaliśmy. Kolejny raz zaczniemy od nowa. Poznamy nowych ludzi, nawiążemy nowe znajomości. Mam nadzieję, że mimo to nikt z Nas nie zapomni tych trzech lat spędzonych w tym oto gimnazjum.

Na zakończenie chciałabym w imieniu własnym i rówieśników gorąca i szczerze podziękować za cały ten trud i siły włożone w Naszą edukację, za dobrą radę, wsparcie w trudnych chwilach, całemu gronu pedagogicznemu, wychowawcom, dyrektorstwu i Wam koleżanki i koledzy za wspólnie spędzone, nie zawsze miłe chwile.

Dziękuje za uwagę i życzę dalszych sukcesów.
1 3 1