Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-09T21:43:44+02:00
Gdybym mogła być przyjacielem jednego z bohaterów z powieści pt. "Ten Obcy", moją przyjaciółką najprawdopodobniej byłaby to Ula.
Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się kiedy była jeszcze małą dziewczynką. kilka lat po rozejśćiu się jej rodziców zmarła jej mama. W Olszynach mieszka jej ojciec, który jest lekarzem. Dziewczynka ma do niego wielki żal, żę zostawił ją i matkę, dla innej kobiety i zerwał z nią kontakt. Dopiero jak zmarła jego druga żona zaprosił Ulę na wakacje do Olszyn. Choć tak naprawdę pisał do niej listy, lecz ciotki chowały je, bo nie chciały żeby ona utrzymywała z ojcem kontakt.
Ula jest dziewczynką zgrabną i smukłą. Jest bardzo małomowna, skryta i nieśmiała. Nie lubi się zwierzać, ponieważ próby opowiedzenia przyjaciółce o sobie kończą się niepowodzeniem. Pestka słuchając myśli o czymś innym. To bardzo onieśmiela dziewczynkę, a poza tym bardzo trudno jest jej mówić o swoim nieszczęściu.
Delikatność i urok osobisty zjednują Uli przyjań Zenka to właśnie ją obdarzył zaufaniem i jej powierzył swoje sekrety.
Ula jest bardzo dobra i opiekuńcza. Opiekowała się psem Dunajem i pracowała u pana Józiaka, żeby oddać pieniądze przekupce, które ukradł Zenka.
Ta dziewczynka, ma bardzo trudne życie. Ale na szczęście pogodziła się z ojcem i wszystko sobie wytłumaczyli. Dlatego też uważam że to właśnie z nią, chciałabym się zaprzyjaźnić.


ProszęxD
2 4 2