Proszę was, pomóżcie !
Muszę napisać gawędę jest to luźna wypowiedź i musi być śmieszna a przede wszystkim niewiarygodna (np. że biłam się z kosmitami xD ) muszą być zwroty do słuchaczy. Muszę z jednej historyjki przejść w drugą np. Przypomniało mi się że ... i kolejna historia maja one być krótkie ( min 3 historyjki )
Z góry dzięki :)

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T22:03:55+02:00
Słuchajcie, wczoraj widziałam latającą krowę. Była cała zielona i miła dła. Takie jak ptak i do tego śpiewała piosenki Britney Spears. Niesamowite. Odrazu poszłam powiedzieć to przyjaciółce, a ona... Nie uwierzycie, powiedziała że widziała konia który miał nogi człowieka a resztę konia. Ale nie takiego zwykłego... Przypomniało mi sie, że jeszcze tego samego dnia spotkałam Gwazdę "Rocka" Hannah Montana. Ona jest taka boska. Tylko ja podeszła do mnie okazało się, że ma wąsy i nosi ogromne okulary. Jednak po chwili zaczęła śpiewać jakieś piosenki, i to po języku kosmickim. Nic nie rozumiałam. Słuchajcie jeszcze do tego parę dni wcześniej zadzwonił telefon. I powiedzieli abym uważała na kosmitów, i niedługo pojawią się w mieście Faceci w Czerni, aby złapać kosmitów. Rozumiecie ? Faceci w Czerni ! Idąc do szkoły na drodze leżał malutki piesek, który do tego był różowy. Różowy piesek był taki słodziutki więdz dałam mu kanapkę a ten co? Zjadł mi cały plecak! I jak ja teraz powiem mojej pani od polskiego, że nie mam zadania domowego ? Pomóżcie wymyslić mi jakiś przekręt...

Myślę, że pomogłam. Moja inwencja twórcza jest wspaniała :) Hahaha... Myślę, że dostanę naj... Życzę 5, ba Nawet z plusem.
4 4 4