Korzystając z internetu lub encyklopedi wyszukaj informacje o swoim zwierzęciu domowym lub wymarzony (Nie mam zwierzęcia niech będzie o kocie albo psie)Informacje maja dotyczyć grupy zwierząt do której należy nasze zwierzę oraz występowanie naszego zwierzęcia.Ogólne informacje na temat budowy wybranej grupy zwierząt,przystosowań,sposobu hodowli,nasze obserwacje na temat jego zachowanie

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T09:27:48+02:00
Mam psa rasy sznaucer miniaturowy. Należy do terierów. Używano ich do stróżowania gospodarstw wiejskich w XIX wieku na południu Niemiec i Szwajcarii.
Ma mocną, długą głowę, płaskie czoło, kufę długą, w formie ściętego klina. Jego oczy są małe, ciemne i owalne,a zęby duże, białe i zdrowe. Ma uszy w kształcie litery V, są wysoko osadzone i załamane w połowie. Ma kolor pieprz-sól, systematycznie chodzę z nim do fryzjera.
Mój pies jest wierny i przywiązany. Jego główne cechy charakteru to inteligencja, pewność siebie, wytrwałość i czujność. Lubi bawić się w przeciąganie, aportować i biegać.
Dobrze znosi trudne warunki pogodowe i rzadko choruje. Ta rasa jest podatna na choroby skóry, jaskrę i choroby nerek. Wymaga częstego szczotkowania i trymowania.
2010-04-10T10:07:54+02:00
Mam w domu kota imieniem Max.jest on persem.to bardzo stara, zaliczana do długowłosych i obecnie najpopularniejsza rasa kota domowego na świecie.Waży ok. 3 kilogramy ale wiem że ta rasa może ważyć od 2,5 do 6 kg.Jest cały biały i ma bardzo interesujące oczy -jedno niebieskie drugie pomarańczowe.Ma dość dużą głowę i spłaszczony pyszczek.Ma bardzo puszysty ogon, a jego sierść ma ok. 10 cm.
Ma bardzo spokojne uosobienie.Jest miły, łagodny i nie za bardzo umie polować.


mam nadzieję ze pomogłam;D