Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T11:13:59+02:00
Moje wyobrazenia bez pradu sa ponure i bez zachecenia do zycia, poniewaz my ludzie w dzisiejszych casach jestesmy juz przyzwyczajeni ale gdyby juz mialo nie byc pradu musieli bysmy radzic sobie tak samo jak radzili sobie ludzie w innych czasach. Siedzili bysmy przy swieczkach malo kiedy bysmy czytali jakie kolwiek ksiazki poniewaz bysmy chcieli za dnia cieszyc natura a nie siedzeniem w domu bez pradu, nie mogli bysmy grac wieczorami na komputerze tak jak robimy to co wieczor. malo kidy byli bysmu zainteresowani grami w chinczyka, warcaby, szachy itp. Życie bez pradu jest dla niektorych ludzi nie mozliwa poniewaz niektorzy stracili by prace i w naszym kraju bylo by naprawde ciezko.
Moim zdaniem jezeli juz jest prad to powinien byc zawsze bo to ulatwia innym ludzom zycie a tak to by tylko pogorszyko.
14 4 14
2010-04-10T11:14:38+02:00
Odpowiedź na pytanie, jak wyobrażam sobie rzycie bez prądu, nie należy do łatwych. A to dlatego, pn. prawie wszystkie urządzenia w dzisiejszych czasach są napędzane prądem. Postaram się cofnąć w czasie i odpowiedzieć jak tylko najlepiej potrafię na to pytanie.
Życie bez prądu. To życie, kiedy wszelakie prace wykonuje się ręcznie. Na pewno zmniejszyłoby się bezrobocie. Ponieważ roboty ręcznej roboty zajmują dużo więcej czasu.
Bez prądu nie byłoby światła. Na początku został odkryty prąd. Dopiero potem Edison wynalazł żarówkę. Więc bez prądu, byłaby ciemność, a wieczorami chodzilibyśmy ze świeczkami. Późnym wieczorem nauka już nie byłaby taka prosta. Rozpowszechniły by się wady wzrok. Bo nie raz się słyszy z Ust mamy "oświeć światło bo sobie oczy popsujesz"
Życie bez podstawowych urządzeń gospodarstwa ręcznego. Teraz pranie ubrań zajmuje nam dosłownie 5minut. Wsadzić ubrania do pralki i wyciągnąć. Bez prądu już pranie nie byłoby takie przyjemne. Byłoby o wiele najchłonniejsze. A komu sie uśmiecha pranie ręczne.
Zycie bez telewizora, radia, komputera. Wiadomo że są to źródła informacji. Jest się zawsze na bieżąco. Bez prądu to jedynym naszym źródłem informacji byłyby gazety.

7 4 7