Odpowiedzi

2010-04-10T12:48:02+02:00
Drodzy uczniowie Jak wiadomo filmy wpływaja zaskakująco dobrze na pracę naszego mózgu na naszą wyobraźnię oraz na nasze samopoczucie. Oglądając filmy mozemy postrzegać świat oczami ich reżyserów.


Mowa powitalna:

Witam was wszystkich zgromadzonych. Zrelaksujcie swoje umysły podczas ogladania tego filmu. Przeniescie sie w niesamowity świat fikcji. Przyjmijcie w myslach role głównego bohatera. Dziekuję i zapraszam na film
2010-04-10T13:04:19+02:00
Hej!
Wiecie jak kazdy sie nudzilam w sobotnie popoludnie i nagle dostalam telefon od kolezanki. Chciala mnie namowic na kino. Szczerze nie przepadam za ogladniem filmow ale coz zgodzilam sie. Jak film sie skonczyl moja reakcja byla inna,oszalalam chyba. teraz co sobote ogladam filmy bo dziki nim ucze sie czego nowego. Zachecam was wszystkich na ogladanie filmow,bo dzieki nim mozemy sie czego wiecej nauczyc.
Kasia Emka z 3 c


Witam was wszystkich zgromadzonych w tej o to sali. Bardzo serdecznie chcialam podziekowac za przybycie.jest to dla mnie zaszczyt ze tak wiele osob mialo chec zobaczyc ten film.Zycze milych wrazen .
Genowefa Burekmysle ze cos pomoglam