Zadanie na polski zrobić gazetkę pt , "Głos Werony" - na podstawie Romeo i Julii , informacje o śmierci małżonków , zgoda rodów , wywiad z Benvolio , przepis na jakieś danie , krzyżówki , quizy , horoskop , potrzebuje czegoś takiego na mniej wiecej 3-4 kartki a4 .

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T14:46:42+02:00
Na głównej stronie ''Głos Werony pięknie wymalój wizerunki roema i juli to będzie pięknie ;].Na pierwszej stronie opisz własnie ich smierc bo to było najwazniejsze wydarzenie tej książki opisz ze nie mogli zyc razem to nie było innego wyjscia .Że tylko wten sposób mogli doprowadzic do pogodzenia rodów i ze tak bardzo sie kochali ze oboje popełnili samobójstwo . Opisz ich wielką miłóśc , potajemne spotkania i ślub .
Na drugiej stronie napisz o egoizmie rodziców obojga małżonków poswiecili zycia sowich dzieci dla ich bezpodstawnego sporu , przedewszystkim opisz ze ich kłótnia była zarzyła ale przedewszytkim nie było przyczyny tej kłótni i na koniec mozesz napisac słowa ksiecia które są na ostatniej stronie ksiazki ''Patrzcie Monteki! Kapulecie! jaka chłosta spotyka wasze nienawiści....wszscy jesteśmy ukarani .'' , bo te słowa są pieknie dobrane do tego rodzaju sporu i potem opisz ich pogodzenie i wybaczenie .
Na trzeciej stronie opisz przyjazn która łaczyła romea z benwolio o tym jak benwolio w kazdej sytuacji pomagał romeo i starał sie mu dobrze radzić i zawsze być przy nim .zeby to wygladało ładnie mozesz przygleić lub narysowac wizerunek benwolia.
Na czwartej stronie napisz przepis na jakieś danie i jakąs krzyżówke jakby co moge ci napisać bo musi byc o romeo i juli .Na piatej horoskop zwykły przepisz z jakiejś gazety jest ich pełno i na koniec mozesz napisac o wielkiej miłosci która łaczyła romea i juli ze za wszelka cene chcieli być razem , kochali się az po grób i zawsze byli sobie wierni cos tam jeszcze mozesz dopisac, a zeby sie zmiescic na 3-4 kartkach to rozpisuj sie i mozesz rysowac na kazdej kartce serca i wizerunki bohateró zycze powodzenia i licze na najlepsze ;];;]
6 3 6