Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T15:12:15+02:00
Pewnego dnia Ani powiedzieli rodzice, że się przeprowadzają na ulicę Młyńską. Ucieszyła sie, że wkoncu bedą mieszkać w domku, a nie w bloku. Musieli zabierac swoje meble, ubrania, upominki z domu. Gdy już jej tata powiedział wyjeżdżamy, popłakała sie. Mama przytuliła ją. Wkoncu ruszyli. Gdy byli na miejscu rozpętała sie straszna burza. Niewiedzieli co sie stało.
Na nastepny dzien dziewczynka miala iśc do szkoły. Spodkała grubkę dziewczynek. one odeszły i nic nie odpowiedziały. Poczuła sie nieswojo w tym miescie, z biegiem czasu próbowała sie z kimś zaprzyjaźnić . Spodkała jedną dziewczynke w podartych ubraniach ale dobrze się uczącą. Zaprzyjaźniła sie z nią. Nikt nie zwracał na nią uwagi. Ani razu nie powiedział jej czesc. Jedynie Ania ją zauważyła i sie znią zaprzyjaźniła .
Kiedyś idąc ze szkoły przechodziły koło domu niezadbanego, spalony dach, brak szyb w oknie. Dziewczynka pożegnała sie z nią, a gdy ania chciala sie zapytac gdzie idzie to juz jej nie bylo. Wystraszyła sie dziewczynka i opowiedziała to rodzicą. Nie interesowało ich to zbytnio. Ale gdy już ta dziewczynka sie nie pokazywała w szkole, Ania postanowiła sie zapytać nauczycieli kim ona była. Nikt nie wiedział o kim ona mówi.
Mijały lata kiedy w koncu nastoletnia ania skończyła gimnazjum rodzice powiedzieli ze sie wyprowadzamy. Wtedy postanowiła ze pojdzie tam. Widziała wiele zdjęc w tym domu, wszytsko było spalone oprócz parteru. była ukazana tam ta dziewczynka, ale tylko jej zdjęcia jak była w wieku 12 lat. Wtedy kiedy ją spodkała. Na stole leżała gazeta gdzie było napisane "Pożar zabił 12-letnią dziewczynke". Wiedziała że sie pierwszy raz uśmiechnęła gdy spodkała ją. Wie że ona jej nigdy nie zapomni, a Ani ta dziewczynka.Nie wiem czy ładne ale tak wymyśliłam sama oceń :)