Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T14:50:39+02:00
Mój wymarzony chłopak byłby wysoki, przystojny. Miałby brązowe oczy i krótkie blond włosy. Kochałby mnie i byłby wobec mnie szczery. Troszczyłby się o mnie i pocieszałby, gdybym tego potrzebowała.
Nie wstydziłby się mnie przed swoimi rodzicami, ale nie "szpanowałby" przed kolegami. Nie bałby się pokazywać mi tego, co czuje, nie bałby się wyrażać swoich uczuć. Chciałabym, aby odprowadzał mnie po szkole do domu, składałby pocałunek na moich ustach na pożegnanie. Nie chciałabym, aby mnie zmuszał do czegokolwiek, o czym wie, że tego nie lubię. Nigdy nie mógłby mnie oszukiwać, byłby wobec mnie lojalny. Chciałabym być dla niego najważniejsza, taką jego własną, wymarzoną księżniczką. Na pewno musiałby być także inteligentny, bo jakiś głupiec nie ma u mnie szans. Musiałby być miły dla moich rodziców, a także musiałby nie być bałaganiarzem. Mały bałagan by mi nie przeszkadzał, ale na przykład ubrania porozrzucane po pokoju to przesada.
Myślę, że chłopak z moich marzeń gdzieś istnieje, że szuka "swojej własnej księżniczki", tak jak to określiłam. Marzyłabym tylko o jednym: aby naprawdę mnie kochał, aby mu na mnie zależało.
2 5 2
2010-04-10T14:50:54+02:00
Moim wymarzonym chłopakiem byłby Kamil.
Kamil miałby czarne oczy,długie rzęsy,ciemną karnację oraz piękny uśmiech.
Kamil miałby być kochającym,błyskotliwym i uroczym chłopakiem,który opiekowałby się mną.Spędzalibyśmy ze sobą dużo czasu.Razem jeździlibyśmy na wycieczki w góry oraz w inne miejsca..............................................

To może być na wstępie Twojego wypracowania.I można coś jeszcze dopisać:)
1 5 1