Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-10T18:11:24+02:00
Polacy w świecie są traktowani z wielkim dystansem. Polak by zdobyc zaufanie kogoś spoza granic naszej ojczyzny musi się cięzko napracować ,bowiem uchodzimy za nadużywających alkoholu ludzi,którzy obijają sie w pracy. Często to tylko wymyślny stereotyp na jaki sami sobie zreszta zasłużyliśmy.
W krajach Unii Europejskiej nazywani jetseśmy "polskim Hydraulikiem' ,co za tym idzie mają nas za nic i wykorzystuja jako tanią siłę roboczą ,która dla pieniędzy jest w stanie zrobić wszystko .Polska sama w sobie uważana jest za kraj zacowany ,ale powoli rozwijający się . Wydaje mi się jednak ,iż obecny rozówj Polski przewyższa rozwój innych państw takich jak NIemcy czy Anglia. Wiemy bowiem ,iż kraje te sa bardzo mocno rozwinięte ,a przez to bardziej 'szanowane',ale teraz nie mozna w nich już taki wiele zmieniać bowiem posiadaja wszystko to ,do czego my obecnie dążymy. Kwestia kilku może kilkunastu lat, by sie to zmieniło.Wszystko to jednak się rozwija ,chociaż by małe miejscowości ,które kiedyś nic nie znaczyły teraz mają czym się pochwalić. Mało kto wie ,albo zdaje sobie sprawę ,że Polacy to jeden z 'mądrzejszych' narodów,dla którego nauka jest podstawa by osiągnąć stysfakcjonujace miejsce może nie tyle co na świecie ,ale chociażby w Europie.Masmy sówj głos w Uni Europejskiej , w Parlamencie Europejskim oraz staramy się brać udział w wielu ważnych wydarzeniach. Stopniowo nasz wizerunek się zmienia, zarówno Polski jako kraju ,jak i polski mieszczacej osobne jednostki. Złodziej,pijak czy leń oreślenia te były czesto rzucane pod naszym adresem na forum,jednak z biegiem lat coraz mniej osob może o nas w ten sposób powiedzieć,albo nie mówią tego na głos.
Podsumowując moja opinię twierdze ,iż na wszystko przychodzi pora ,tak więc i nasz wizerunek z czasem ulegnie zmianie,na lepsze.

nie wiem czy o to chodzi;
4 5 4