Odpowiedzi

2010-04-10T15:09:25+02:00
Zły wpływ to moze być poznawanie niewłaściwych ludzi, wchodzenie na nieodpowiednie strony, psucie wzroku. a dobre: pomoc w nauce, kontakt ze znajomymi, żródło informacji
2010-04-10T15:25:06+02:00
W dzisiejszym świecie ogromną rolę dla ludzi, a już napewno dla młodego człowieka, odgrywa internet.
To właśnie internet jest naszym kolejnym 'oknem' na świat, dzięki któremu wiemy więcej. Młody człowiek po przez udzielanie się właśnie w tej dziecinie, rozwija swoją wyobraźnię, a także internet pomaga młodemu człowiekowi w zadaniach domowych, refaratach. W dziasiejszych czasach, powstałe poratale internetowe pomagają młodeu człowiekowi odnaleźć się, a także zawierać nowe znajomości.
Natomiast niestety są też złe strony wpływu internetu na młodego człowieka.
Zacznijmy od tego, iż młody człowiek, bardzo angażuje się w sferę sieciową. Prowadzi wirtualne życie, opierające się głównie na wulgarnych lub po prostu zbyt drastycznych grach internetowych, a właśnie takie działanie prowadzi do tego, iż młody osobnik kształtuje swój charakter szczerząc właśnie wulgaryzm i agresję.
Młodzież powinna zwócić bardziej uwagę na naukę, niż spędzanie całymi dniami w sieci.
Wpływ internetu na młodego człowieka zawiera zarówno złe, jak i dobre strony.
Choć mamy wiele zastrzeżeń do sieci, nie powinniśmy zabraniać młodemu człowiekowi kontaktu z internetem, ponieważ jest on oknem na świat.
2 2 2