Róża, dżungli, otóż, próżny, ależ, pożyteczne, Książę, odłożyć, pasażerów, rozwożą, wciąż, drżących, możliwe, krzaki, rzekł, przyjaciółkami, przepraszam, umrzemy, skrzynkę, grzmot, sprzedajesz, rzodkiewka, rzeczywiście, pozwól, ósmego, król, mówił, wówczas, zbudził, słusznie, kupiec, sześciu, hucząc, wulkan, pigułki, szukają.

Wybierz 15 wyrazów z wypisanych powyżej i ułóż z nimi opowiadanie. (może być krótkie, byle tylko zawierało 15 wyrazów)Rozwiążcie, proszę. Jest mi to bardzo potrzebne i szybko.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T16:08:03+02:00
Dawno dawno temu, sześciu mężczyzn, chcąc pożytecznie spędzić czas, szukali Księcia pobliskiej dżungli. Słusznie zrobili idąc do niego. Otóż król miał dla nich misję. Ależ się zdziwili gdy ją usłyszeli.
- Ósmego dnia, poczynając od dzisiaj - mówił król - idźcie do kupca po rzodkiewki i pigułki na ból dziąseł, następnie wrzućcie je do wulkanu. Ten hucząc i wydając grzmoty "wypluje" z siebie różę i skrzynkę ze skarbem. Różę zdeptajcie, a ów skarb weźcie w krzaki, tak żeby nikt nie widział i otwórzcie skrzynię. Zdziwicie się co tam będzie.
Tak zrobili i gdy otworzyli skrzynkę rzeczywiście się zdziwili. Było to tajne przejście na stację kolejową. Niesamowita energia porwała drżących mężczyzn na peron 3 i trzy czwarte. Tam uciekli mojemu narratorskiemu oku, wśród tłumu pasażerów.
Takie na wesoło, może się spodoba. Pozdro ^^ Jak się spodoba , daj naj.