Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T16:03:49+02:00
Cześć Kuba!
Jestem taki szczęśliwy! Od wczoraj mam psa. Kiedy się jutro obudzę od razu idę z nim na spacer. Już nie mogę się tego doczekać. Mama obiecała mi, że pojedziemy z nim do weterynarza na przegląd zębów. Chciałbym abyś poznał mojego psa. To Syberian Husky i wabi się Goldi. Jest taki przyjacielski. Moja siostra tylko go głaszcze i głaszcze po głowie. Jutro przejdę się koło twojego domu. Czekaj na mnie przy skrzyżowaniu ulicy Harcerskiej i Pobocznej. Wezmę Goldiego. Mam już dla niego smycz i cały ekwipunek. Mam nadzieje, że przyjdziesz. Czekam na odpowiedź Jasiek.
20 4 20
2010-04-10T16:04:57+02:00
Cześć Kuba!
Jestem taka szczęśliwa! Od wczoraj mam psa. Kiedy się jutro obudzę zabiorę go na łąkę,żeby mógł się wybiegać.Będę go karmiła,bawiła się z nim i wyprowadzała na spacer.Mam nadzieję,że zostanie moim czworonożnym przyjacielem.Pimpek,bo tak go nazwałam, jest kundelkiem o gładkiej brązowej sierści.Ma mądre czarne jak węgiel oczka,którymi ciągle na mnie patrzy.Jest młodziutki-ma dopiero 3 miesiące. Mam nadzieję,że podoba mu się u mnie w domu i ,że zaprzyjaźni się z moim królikiem Axem.Pojutrze idziemy do weterynarza na szczepienie.
Jeśli chcesz,mogę wysłać Ci zdjęcie razem z następnym listem.Przyjedź do mnie koniecznie w sobotę,poznasz mojego pieska i pójdziemy z nim na spacer.
.................

Imiona możesz sobie pozmieniać,a w wykropkowanym miejscu podpisz się ;).Mam nadzieję,że pomogłam.
26 4 26
  • Użytkownik Zadane
2010-04-10T16:06:48+02:00
Dam mu jeść i pójdę z pieskiem na dwór bawić się. Mój pupil ma na imię Okruszek. Wreście mam przyjaciela z którym moge sie bawić. Musisz do mnie przyjechać go zobaczyć, jest śliczny. Czekam z niecierpliwością na twój przyjazd, pozdrawiam.

Myślę, ze choc troche pomoglam. Pozdrawiam
17 4 17