Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T16:51:09+02:00
29.03
Niska frekwencja w PO. "Zabrakło trzeciej opcji"
Władze PO po świętach wielkanocnych zajmą się sprawą frekwencji w prawyborach. Szefowie regionów z najniższą frekwencją zapowiadają rozmowy z lokalnymi strukturami. Tłumaczą jednocześnie, że wiele osób w PO nie głosowało m.in. dlatego, że nie odpowiadała im alternatywa Komorowski-Sikorski.


30.03
Były minister sprawiedliwości nagrodzony
Profesor Zbigniew Ćwiąkalski, były minister sprawiedliwości, otrzymał doroczną nagrodę "Dziennika Gazety Prawnej" - Bona Lex. W ten sposób został uhonorowany za nowelizację rozdzielającą funkcje ministra sprawiedliwości od prokuratora generalnego.


31.03
Decyzja ws. wyjazdu prezydenta do Moskwy po świętach
Prezydencki minister Paweł Wypych powiedział, że decyzja w sprawie udziału Lecha Kaczyńskiego w moskiewskich obchodach 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami zapadnie najprawdopodobniej po świętach wielkanocnych.


1.04
Ziobro zeznaje. "Wszystko jest tak tajne, że aż mroczne"
Były minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zeznawał jako świadek w procesie wytoczonym przez Janusza Kaczmarka prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu, który nazwał b. prokuratora krajowego i b. szefa MSWiA "agentem śpiochem". Sąd przychylił się do wniosku pełnomocnika J. Kaczyńskiego, by proces toczył się za zamkniętymi drzwiami. Kaczmarek był za jawnością procesu. - Wszystko jest tak tajne, że aż mroczne - skomentował.

2.04
Wywiad z Drzewieckim miał się nie ukazać? "To nieprawda"
- Rozmowa o polityce nie była na offie - zapewnia w rozmowie z radiem TOK FM dziennikarz Tomasz Barański. Chodzi o słynny wywiad, jakiego Mirosław Drzewiecki udzielił na Florydzie. Tam padły słowa o Polsce jako "dzikim kraju".