Odpowiedzi

2010-04-10T17:50:36+02:00
Powyższe przysłowie oznacza , że nie ma znaczej dla prawdziwych przyjaciół nasz status materialny . Bez względu na to jak ważne z nas osobiści lub nie , będą nas kochać bezgranicznie.
Taki przyjaciel rozumie ludzi , którzy nie mają wszystkiego co chcą lub tego co powinni mieć .Są to przyjaciele wyrozumiali , uczciwi , i pełen dobroci .
2010-04-10T17:53:48+02:00
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Jest to sformułowanie bardzo dobrze nam znane. Ale czy naprawdę zawsze musimy się do niego stosować . ? Wielu z nas uczestniczy w różnych zabawach, dyskotekach, klasowych wypadach za miasto. Na każdym kroku poznajemy nowych ludzi, nowe znajomości oraz nowe ' przyjaźnie' czy też 'miłości'. Przyjaciel to osoba nie taka, którą poznamy gdy będziemy tego potrzebowali, tylko taka, którą poznamy, będziemy utrzymywali kontakty, i w chwili, w której wszystko się od nas odwrócą, ta jedna osoba będzie wtedy przy nas. Będzie nas bronić i mimo, iż nie mieliśmy racji, ona będzie nas wspierać i mówić nam co dla nas dobre. Pamiętajmy również o tym, że w każdym związku trzeba czuć nie tylko zauroczenie, czy też potrzeba bycia z drugą osobą, lecz więź, która wspiera nas w trudnych chwilach, więź przyjaźni. Osobiście znalazłam już taka osobę, którą mogę nazwać przyjacielem. I wiem, że sama mogę nazwać się przyjacielem dla drugiej osoby, wiem, że zawsze będę mogła jej pomóc w trudnej sytuacji i, że ona tez nigdy mnie nie zostawi.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T17:59:52+02:00
"Prawdziwych przyjaciół poznajemy w biedzie." Czy to znaczy, że znajdziemy przyjaciół dopiero kiedy będziemy bez grosza przy duszy? Każdy z nas ma zapewne wielu znajomych, ale mimo to nie każdego z nich nazywamy naszym przyjacielem. Kim więc jest przyjaciel? To taka osoba która pomimo własnych problemów na pierwszym miejscu będzie stawiać pomóc nam. Jest to ktoś kto nie odwróci się od nas plecami w trudnej sytuacji. Ktoś kto będzie nas wspierał po mimo wszelkim przeciwnością losu. Przyjaciel to taka osoba, która będzie nam pomagać choć by kosztowało ją to wiele wysiłku, jednak jest to również osoba która szczerze powie nam kiedy robimy coś źle i będzie nam odradzać tego wyboru przy własnym poświęceniu.
1 5 1