Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T18:29:36+02:00
W życiu nie tylko trzeba posiadać cechy prawdziwe , lecz trzeba być człowiekiem prawdziwym , nie udawać kogoś kim się nie jest , być sobą. W moim życiu dobra jest przede wszystkim prawda , która czasem boli i trudno ją wyznać , lecz trzeba. Najgorsza prawda jest o wiele lepsza niż kłamstwo za pomocą kłamstwa mamy małe tzw. grzeszki , które potem rosną i przeobrażają się w grzechy . A wtedy co raz trudniej wyznać prawdę , bo do tego stopnia nakłamaliśmy , że trudno jest to wszystko odkręcić .

Równie ważna i prawdziwa w życiu jest przyjaźń. Bardzo trudno znaleźć prawdziwego przyjaciela , prawdziwą osobę , która nigdy cię nie oszuka , nie powie nic przykrego. Przyjaciół mamy po to by móc wypłakać się na ich ramionach , by nas wspierali . W życiu jest tam o wiele łatwiej gdy mamy prawdziwych przyjaciół na których zawsze możemy liczyć.

Jedną z wielu ważnych dóbr jest optymizm . Optymizm nadaje nam chęci do życia , chęci do zrobienia wszystkiego , chęci do bycia sobą. Nadaje nam odwagi a przy tym mamy dobre samopoczucie. Tryskamy energią i zawsze pocieszamy innych . Nigdy nie odmawiamy pomocy i zawsze staramy się wspierać innych w trudnych chwilach .Gdy tryskamy optymizmem uśmiech nie znika z naszej twarzy.