Odpowiedzi

2010-04-10T19:16:06+02:00
[Akapit] wcześnie rano przyszły po mnie koleżanki , abyśmy udały się do szkoły , ponieważ mieliśmy wyjazd na wycieczkę . Pani która organizowała ją nie powiedziała nam gdzie jedziemy .Dowiedzieliśmy się tylko gdzie i o której godzinie mamy się spotkać .
[akapit] Jechaliśmy długo . Było nudno więc słuchaliśmy muzyki i śmialiśmy się całą paczką. Po długim czasie w końcu dotarliśmy na miejsce. Odwiedziliśmy wielką fabrykę czekolady , w której nie byłą oczywiście sama czekolada , były tam też cukierki , żelki , batoniki , ciastka oraz wiele ,wiele innych pyszności. Fabryka była świetnie przygotowana do zwiedzania osób w naszym wieku . Była urządzona jakby las tyle że wszystko było zrobione ze słodyczy. Kiedy mieliśmy chwilę dla siebie mogliśmy się najeść czego tylko chcieliśmy . Następnie popłynęliśmy wielką łodzią rzeką soku truskawkowego. Natomiast później zobaczyliśmy jakimi maszynami są przygotowywane różnego rodzaju słodycze .
[akapit] Na końcu każdy z nas dostał duży karton słodyczy bardzo ładnie przystrojony. Wracaliśmy do domu , i każdy zajadał się otrzymanymi słodkościami , ja postanowiłam że nie będę jeść zostawię też dla siostry. Miałam wrażenie ze był to dzień w krainie moich marzeń .
4 3 4