Odpowiedzi

2010-04-10T19:18:28+02:00
Szanowni przedsiębiorcy i obywatele naszego kraju, chcę Was przekonać do Programu Budowy Sztucznego Serca. Moim zdaniem bedzie tak na sweicei lepiej poniewaz, niektorzy ludzie maja problemy z sercem a w wstawieniu sztucznego serca podarujemy nirktorym dalsze życie.
4 1 4
2010-04-10T19:27:04+02:00
Warto poprzeć program budowy polskiego sztucznego serca dlatego , że tyle mały dzieci chorych jaki i ludzi dość młodych potrzebujących nowego serca które pomorze i przetrwać życie .A dobrze wiemy , że ludzie nie umierają z dnia na dzień . Dzieci potrzebujące nowego serca czekają nawet do kilku lat A gdyby były sztuczne serca małe dzieci by żyły z rodzicami nie martwiąc się o to że czekają już tak długo na nowe serce zmarłego dziecka .Małe dzieci są najbardziej zagrożone na chorobę serca . Gdyby popatrzeć z innej strony małe dzieci nie musiały by tak długo czekać na serce . Wiec powinni produkować sztuczne serca dla nowej przyszłości . By mniej nas umierało.
4 1 4
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T19:34:41+02:00
Witam wszystkich. Cieszę się, że państwo znaleźli czas, aby przybyć na spotkanie. Może od razu zacznę od sprawy, dla której znaleźliśmy się tutaj.
Wielu Polaków umiera na serce. Są to różnego rodzaju choroby i choć wielu z nich wydaje się jeszcze bardzo młodych, odchodzą od nas do Boga. Jak możemy temu za pobiedź, żeby byli z nami odrobinę dłużej? Otóż jest pewien sposób. Wystarczy, że człowiekowi przeprowadzimy operacje, która będzie polegała na wszczepieniu sztucznego serca. Zaczęto otwierać nawet fundacje w tym celu. Takim przykładem jest Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu. Lecz, co z tego że jest fundacja, jest sztuczne serce, gdy nie ma pieniędzy na przeszczep. Z taką operacją wiążą się bardzo duże koszty, na które nie stać jest przeciętnego człowieka. Gdybyśmy oddawali 1% naszego podatku można by wykonywać więcej takich operacji. Proszę państwa dążę do tego, abyśmy wszyscy tu zgromadzeni zaczęli wspierać takie fundacje, gdyż jest to samo dobro. Drodzy przedsiębiorcy może moglibyście urządzać jakieś zbiórki, albo choćby reklamować i pochwalać te czyny. Proszę pomóżcie i wspierajcie różne fundacje, które się zajmują sławnie ta sprawą.
2 3 2