ZADANIE DOMOWE !!!!(piątek 16.04.2010r.)
Byle do przerwy... Jeden dzień z życia gimnazjalisty >>>REPORTAŻ<<<
Zadaniem jest napisać reportaż taki jak w różnych gazetach ;)
Ma być dość długi ;) możecie się wzorować na różnych reportażach z gazet byle było na temat :) Ma to być opisany jeden dzień gimnazjalisty w szkole. :) To nie ma być z neta bo od razu usuwać będę !!!!! :)) Punktów daję dużo więc proszę o dobre prace.:)Tu w odpowiedzi wpisywać tylko :JA PISZĘ i podać mniej więcej godzinę kiedy wyślecie mi to na e-maila bo nie chce aby nauczyciel to znalazł i ja dostała 1 ;) można pisać lub też napisać na kartce i zrobić wyraźne foty i wysłać :)
W razie pytań proszę pisać na priv ;)
e-mail: [email protected]
Powodzenia:)

1

Odpowiedzi

2010-04-10T20:22:52+02:00
"Jeden dzień z życia gimnazjalisty"

Nowy dzień -
Godzina 7:00. Zatem rozpoczyna się kolejny dzień, kiedy każdy robi to co musi. Idę rano przez opuszczoną uliczkę i staram się zdążyć na autobus. Kiedy już dojeżdżam, spotykam się ze znajomymi z którymi razem idę do szkoły. Rozmawiamy o tym, co jest na dzisiaj zadane, co trzeba było się na dzisiaj nauczyć i tym podobne.

Zatem czas zaczynać! -
Zachodząc do szkoły wchodzę już w klimat nauki, pozornie rozbudzony. Witam się z większością mojej klasy i zaczynam rozmawiać z nimi o tym samym co zwykle. O godzinie punkt 8:00 rozpoczyna się lekcja z moją polonistką, którą toleruję. Większość mojej klasy po prostu jej nie lubi. Rozmawiamy na jej lekcjach o wszystkim co się da, prowadzi również lekcje z programu. Raz jest literatura, a raz gramatyka i ortografia. Ja zdecydowanie wolę literaturę.

Czas na odpoczynek! -
Gdy dochodzi do przerwy wszyscy wybiegają z klasy ciesząc się wolną chwilą i kolejną szansą do pogadania ze znajomymi. Nauczyciele pilnują uczniów na każdym zakręcie szkoły.

Może coś innego? -
Rozbudzam się już całkowicie, gdy dochodzi do lekcji w-fu, z ulubionym nauczycielem wychowania fizycznego, który jest dość zabawny.
Po w-f czas na kolejne lekcje tego dnia, jest nimi matematyka, której nie znoszę. Chociaż ostatnio dostałem ledwie czwórkę z testu, nadal martwię się o przyszłość związaną z ów przedmiotem. A teraz czas na.. biologię! Uwielbiam ten przedmiot, ponieważ pani opowiada bardzo ciekawie. Uwielbia ona przekazywać informacji, dlatego czasami nie mamy nawet czasu zrobić zadań z naszych ćwiczeń.

I oto koniec -
Gdy wreszcie kończy się plan lekcji na dziś wychodzę ze szkoły zadowolony i żegnam się z kolegami.

Pisałem sam, mam nadzieje, że wszystko okej.
Jakby Ci się spodobało to po 21:22 daj najlepszą ;)