Napisz list do kolezanki w ktorym : pozdrawiasz ją na wstepie itd. pozniej opowiadasz historie jaka ci sie przydazyla .w tym liscie musi byc umieszczone zdanie :Stanełam oko w oko z .. " . i na koncu napisac o poproszenie o odp itd . z gory dzieki .

2

Odpowiedzi

2010-04-10T23:13:21+02:00
Droga ..............

Przepraszam że tak długo nie pisałam, ale przydarzyła mi się ciekawa historia ,która nie pozwoliła mi na chwilę skupienia.
Będąc znudzona życiem wybrałam się w podróż do najciekawszych miejscowości w moim województwie. Na trawiłam na stary dom. Bez zastanowienia weszłam do środka było tam ciemno i ponuro, wszędzie wisiały pajęczyny a na meblach zalegał kurz. Zafascynowana swoim odkryciem poszłam na górę po stromych schodach i kiedy spojrzałam przez okno zobaczyłam jakiegoś chłopaka. Zbiegłam szybko po schodach i wypadając z domu zobaczyłam ogromnego psa mówię Ci jak się bałam stojąc oko w oko z nim. Zerwał się i ruszył w moją stronę na szczęście chłopak uspokoił psa i nic mi się nie stało. Nigdy tego nie zapomnę.
Gorąco Cię Całuje i obiecuje pisać częściej.

pozdrawiam
...........
2010-04-10T23:26:34+02:00
Droga Aniu,
na wstępie chcę przekazać pozdrowienia od całej mojej rodzinki, i oczywiście ode mnie :).
Nie uwierzysz co się stało... Jak co rano ubierając się do szkoły włączyłam radio, leciała właśnie reklama konkursu, w którym można wygrać bilety na uroczystość rozdania nagród Eski, jako, że dzień wcześniej doładowałam konto wysłałam sms`a... i wygrałam tą wejściówkę! Wczoraj odbyła się ta impreza- było świetnie. Wszędzie kamery, gwiazdy, flesze; mnie także pstryknęli fotkę, podobno ma się ukazać na stronie Eski. Nie wiem, czy mi uwierzysz ale stanęłam oko w oko z Bryanem Adamsem, który był gościem specjalnym! Zgodził się nawet na wspólną fotografię i autograf. Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale to prawda!
Ale dosyć o mnie, co u Ciebie? Jak się miewa twoja siostra? Czy zawitasz u mnie w te wakacje? Tęsknię za Tobą !
Proszę, abyś odpowiedziała jak najprędzej.

Twoja ( twoje imię ;) ).