Pilne!!!! Na dziś !!!!Proszę was bardzo o przetłumaczenie mi tego na język angielski( Nie korzystać z internetowego tłumacza bo poznam!!) Ma być poprawne gramatycznie. Oto treść:
Droga Anno
Dziękuję ci za twój list. Bardzo się cieszę że przyjeżdzasz do mnie w najbliższe wakacje. Dawno się nie widziałyśmy. Mam nadzieje że ci się u mnie spodoba.
Mieszkam w małej miejscowości niedaleko Torunia. Chodzę do 3 klasy technikum. W szkole jest trochę ciężko ale mimo to bardzo mi się podoba. Moje hobby to dobra książka, lubię też pojeździć konno.
Jak możesz to napisz coś więcej o sobie. Gdzie teraz mieszkasz, co lubisz robić. Byłabym ci wdzięczna gdybyś mi podała nr tel wtedy będzie nam się łatwiej skontaktować. Mam nadzieję że nie będziesz żałowała że u mnie byłaś.
Jak będziesz na miejscu to możesz po mnie zadzwonić to odbiorę cię z dworca.
Pozdrawiam cię serdecznie. Do zobaczenia.
Justyna

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T09:33:33+02:00
Anna Road!
Thank you for your letter. I am very happy that you are coming to me in the coming holidays. Long time no saw. I hope you enjoy it with me.
I live in a small village near Torun. I go to class 3 technical college. The school is a little hard but still I love it. My hobby is a good book, I also like horse riding.
How can you write something more about yourself. Where do you live now, what you enjoy doing. I would be grateful to you if you gave me a phone number then we will be more easily contacted. I hope that you will not regret that you were with me.
How do you spot it you can call me to collect my you from the station.
I greet you cordially. To see.
Justin