Napisz opowiadanie z opisem przeżyć na jeden z trzech tematów. :

1)Niespodziewałaś się, że w biegu na 400m. możesz być pierwsza na mecie. A jednak udało się! Właśnie skończyłaś bieg ogłoszono twoje zwycięstwo wszyscy ci gratulują .

2)NA pierwszej lekcji bedzie klasówka do której przygotowywałaś się gorliwie przez kilka dni. Biegniesz do autobusu, ale nie stety odjeżdża on bez ciebie. Już nie zdąrzysz przed dzwonkiem a tak bardzo liczyłaś na dobrą ocenę.

3)Twój młodszy brat zniszczył ci cenną kolekcję znaczków, które zbierałaś przez kilka lat. Winowajca stoi przed tobą skruszony, ty trzymasz w ręku dowód jego winy.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T11:03:51+02:00
1)Właśnie jestem okrążona gratulacjami bo wygrałam bieg na 400m. A było to tak:
Kiedy nauczyciel W-Fu ogłosił ten bieg to od razu wzięłam się do przygotowań.Trenowałam po kilka, a nawet kilkanaście godzin dziennie. Chociaż wcale nie myślałam o wygranej. Do szkoły przychodziłam niewyspana i nie uważałam na lekcjach, przez co pogorszyły mi się oceny. A kiedy rodzice kazali mi iść spać to ja zamykałam się w pokoju i trenowałam dalej- na skakakance. W końcu stawiłam się na start wyścigu. Gdy usłyszałam gwizdek popędziłam przed siebie i spostrzegłam, że jestem pierwsza. Do mety dobiegłam spokojnie. I... wygrałam! I tak oto zdobyłam pierwsze miejsce w biegu na 400m. A teraz wszyscy mi gratulują.