Odpowiedzi

2010-04-11T11:20:33+02:00
Moje miasto wiosną jest pełne radości. Przylatują ptaki z ciepłych krajów. Ludzie wychodzą na spacery, rolnicy pracują na polu a inni po prostu robią to co zawsze tzn. wykonują dany zawód.
2010-04-11T12:02:10+02:00
Opis no nie ?

Moje miasto wiosną jest zupełnie inne niż w reszcie pór roku.Wszędzie dominuje zielony kolor.Panuje przyjemna atmosfera.Jest piękne.
Na samym początku wiosny dominuje jeszcze żółć po jesieni , którą pokrył biały puch , ale już w niektórych miejscach widać ten wspaniały , jasnozielony kolor. Trawa kwitnie.Zaraz po trawie kwitną kwiaty.Jest to już środek wiosny.Świeci słońce, najczęsciej jest ładna pogoda.Zapach wiosny roznosi się po najgłębszych zakątkach miasta.Mieszkańcy wyciągaja z szaf letnie ciuchy.To najprzyjemniejsza chwila . Można wtedy poczuć wiatr we włosach ,słońce na twarzy i przewiew na skórze.Pod koniec wiosny , kiedy wszystko juz zakwitło , a w powietrzu unosi sie zapach lata dostrzegamy , że jasnozielony trawnik pokryły kolory żółte , rożowe , fioletowe i czerwone.Jest to oznaka że rozpoczyna się lato.
Moje miasto w czasie wiosny jest wedłuch mnie najpiękniejszym miejscem na ziemi.Nic nie może zastapic takiej atmosfert, tego zapachu i widoku kwitnących roślin.
Miałam bardzo podobne zadanie tylko z końcem jesieni i poczatkiem zimy . dostalam 5 - ; DD