Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • zsd
  • Początkujący
2010-04-11T13:45:59+02:00
Ze świata
-17 stycznia władze Izraela wstrzymały ogień i przerwały trwającą od 27 grudnia 2008 roku operację "Płynny Ołów" w Gazie. Ponieważ ludzie nie muszą obawiać się już o swoje życie.
-6 kwietnia miało miejsce trzęsienie ziemi w rejonie miasta L'Aquila we Włoszech. Ponieważ zawsze warto pamiętać o ofiarach kataklizmów o tym jak wiele ludzi cierpi z powodu utraty bliskich sobie osób.
-W wyniku eskalacji konfliktu gazowego między Rosją , a Ukrainą Gazprom przestał przesyłać gaz na Ukrainę. Ponieważ Ukrainie przyniosło to duże straty, w wielu dzielnicach przez jakiś czas nie było światła.
Z Polski
-8 marca zmarł wybitny lekarz, senator i były minister zdrowia Zbigniew Religa. Ponieważ był jednym z najlepszych polskich lekarzy i dzięki jego pomocy wielku ludzi odzyskał zdrowie.
-W lipcu wybrano eurodeputowanego Jerzego Buzka na stanowisko przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Ponieważ jest to wielka szansa polityczna dla Polski.
-1 września to międzynarodowe obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Ponieważ wydarzenia II wojny światowej bardzo dotknęły Polaków i ich rodzin i warto o tym pamiętać.