Odpowiedzi

2010-04-11T11:48:10+02:00
Pewnego razu gdy byłem na wycieczce szkolnej. Mój kolega kupił sobie hamburgera który wypadł mu z rąk. Po kilku minutach doszliśmy do boiska graliśmy tam w piłkę nożną, przewróciłem się i zdarłem sobie kolano lecz z tego powodu nie przestałem grać.
Później gdy próbowaliśmy z kolegami przeskoczyć strugę to wpadłem do wody. Wyszedłem cały mokry, pani nauczycielka krzyczała na mnie. Ponieważ nie powinienem robić takich głupstw.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T12:10:52+02:00
Na ostatniej wycieczce wracałyśmy z kumpelami ze sklepu, który był blisko naszego hotelu...
Nagle zaczęła się straszna ulewa, dobiegłam do budki telefonicznej żeby się w niej schować, ale przyjaciółki mnie wystawiły i wróciły do sklepu. Gdy byłam już w środku, zobaczyłam, że przez ulicę idzie w stronę "mojej" budki jakiś facet z groźną miną. "Żeby tylko nie chciał dzwonić i nie wyprosił mnie z budki"- pomyślałam. Podniosłam słuchawkę i zaczęłam udawać, że rozmawiam. Kiedy śmiałam się i mówiłam: "To nie prawda, już nie świruj", on otworzył drzwi i powiedział: "Przepraszam, ale ja muszę naprawić ten telefon, bo jest zepsuty. Jestem mechanikiem z Telekomunikacji". Strasznie się zawstydziłam i szybko uciekłam prosto do naszego hotelu...

Koniec... ;)