Kto mi przetłumaczy ten tekst na polski?

Dear Mario,
How are you> I'm glad you want to be my penfriend. Let me tell you a little about myself and my interests.
I'm a very active person with lots of hobbies. I like spending my free time with my friends. We sometimes go to the movies on to concerts, but we usually just hang out. I am very keen on skateboarding and mountain biking. I'm very crazy about baseball and I often play for the school team. I've got a game next Saturday actually; it starts at 2 pm (that's great - I can stay in bed late!) What do you think of basseball? Not everybody likes it. My brother can't stand it at all! He prefers computers to any sport. He works as a computer technician, you see.
I'm not too fond pf surfing the Net; I prefer being with my friends to being alone in front of a computer. I'm not too keen on going to the theatre or to exhibitions either. They are usually so boring. I guess that's all about me. How about you? Write and tell me about your hobbies.

Best regards,
David

2

Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-11T12:17:35+02:00
Drogi Mario!
Jak się miewasz? Cieszę się, ze chcesz być moim przyjacielem-korespondentem. Pozwól mi napisać coś o sobie i swoich zainteresowaniach.

Jestem bardzo aktywny i mam dużo hobby. Lubię spędzać czas z moimi przyjaciółmi. Czasami chodzimy o kina albo na koncerty, ale zazwyczaj po prostu chodzimy po mieście. Bardzo lubię jeździć na desce albo na rowerze górskim. Przepadam za baseballem i gram w reprezentacji szkoły. Następny mecz odbędzie się w sobotę. Zaczyna się o 14:00 (to świetnie - mogę się wyspać). Co myślisz o baseballu? Mój brat go nie znosi! Woli komputery niż sport. Pracuje jako technik-informatyk.
Nie lubię za bardzo serfować w Internecie, wolę spędzać z czas przyjaciółmi, niż być sam przed komputerem. Nie interesują mnie też teatr i wystawy muzealne. Są zazwyczaj takie nude. Myślę, że to wszystko o mnie. Co z tobą? Napisz mi coś o twoich hobby.
Pozdrowienia,
Dawid.
1 5 1
Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-11T12:22:30+02:00
Droga Mario

Co tam u Ciebie? Cieszę się, że chcesz być moim korespondencyjnym przyjacielem. Opowiedz mi o sobie i o swoich zainteresowaniach.
Ja jestem bardzo aktywną osobą z dużą ilością zainteresowań. Uwielbiam spędzać czas z moimi przyjaciółmi. Czasami chodzimy na koncerty, ale my zazwyczaj je wystawiamy. Przepadam za jazdą na desce oraz górską jazdą na rowerze. Mam bzika na punkcie baseball'a i często gram dla drużyny szkolnej. Obecnie mam w następną sobotę mecz; zaczyna się o 14.00 ( świetnie- będę mogła wstać później z łóżka). Co myślisz o baseballu? Nie wszyscy go lubią. Mój brat nie może tego wszystkiego pojąć. On preferuje komputer a nie sport. Jest technikiem komputerowym.
Nie lubię serfować po internecie. Wolę być z przyjaciółmi niż sam na sam przed komputerem. Nie mam ochoty na wyjście do teatru czy wystawy. To jest zazwyczaj nudne. Myślę, że to wszystko już o mnie. Co ty na to? Napisz i powiedz mi o swoich hobby.

pozdrawiam
David
1 5 1