Odpowiedzi

2010-04-11T12:12:27+02:00
Chcialabym opisac mojego kolege darka, ktory bral udzial w pilce noznej w Anglii i zajal tam pierwsze miejsce. Bardzo duzo tam zwiedzil i bardzo dobrze sie tam czul. jego dokonanie bylo nastepujace. Nie wiedzial ze jest taki dobry w pilke nozna. nigdy by tego nie dokonal gdybym nie pomoglaby mu kasia moja siostra. Bardzo duzo z nim cwiczyla zweidzala ogladala rozne zdjecia i co najwazniejsze przekonala go do tego zeby wzial w niej udzial. Darek jednak nie chcial wiezyc w siebie wiec wpadlismy z moja siostra na pomysl. Poszlismy do jego nauczyciela i powiedzielismy ze jest bardzo dobry w noge. Nauczyciel uwiezyl nam i go zapisal. Darek nie umie odmawiac nauczycielom wiec sie zgodzil. bylo mu przykro ze musi jechac do Anglii bez nas wiec jechalismy z nim. kibicowalismy mu z calych sil i przez niego jego druzyna wygrala ten konkurs. Od dzisiaj jezdzi na wszystkie mecze pilki noznej i nam dziekuje za kazdym razem. Mysle ze dokonanie bo nie wiedzial ze tak dobrze gra ae uwiezyl w siebie i zagral jak tylko potrafi.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T12:21:56+02:00
Matka Teresa z Kalkuty
Jest moim idolem ponieważ uczyniła wiele wielkich uczynków dla świata i ludzi. Pomagała bezdomnym, opiekowała się nimi, Starała się ich leczyć. Zapewniała im dach nad głową oraz wyżywienie.
Osiągnięcie:
W roku 1979 otrzymała pokojowa nagroda nobla, wszystkie otrzymane za nagrodę pieniądze przeznaczyła dla biednych, wspierając swoje centra oraz nagrodą Fundacji Balzena.
W 1980 r. otrzymała też "Klejnot Indii"