Odpowiedzi

2010-04-11T12:16:48+02:00
Najbardziej chcialabym się zaprzyjaźnić z Ulą Zalewską, gdyż myślę że znalazłybyśmy wspólny język.
Na pewno długo byśmy ze sobą rozmawiały, o wszystkim......
Mogłaby mi się zwierzyć z każdego problemu, który ją trapi, a wiem że miała ich nie mało. I ja też wyjawiałabym jej moje sekrety, bo wiem że Ula nigdy by nikomu ich nie powiedziała, tak jak przystało na prawdziwą przyjaciółkę.
Ula jest spokojna, cicha i poważna jak na swój wiek. I dlatego właśnie mamy podobne cechy charakteru, które umożliwiłyby nam głęboką i wieloletnią przyjaźń.

Sory,jak za krótko, ale nie mam zbyt dużo czasu.... ;))
125 4 125
2010-04-11T12:18:57+02:00
Gdybym miała okazję poznać i spotkać się z jakimś bohaterem powieści `Ten Obcy` , to pragnęła bym się spotkać z Zenkiem. Na pozór wydawał się nie miłym, skrytym chłopakiem. Lecz gdy czytałam dalsze historie zauważyłam że jest to człowiek o wielkim harcie ducha, który nie lękał się wyruszyć sam w podróż, który jest wytrwały, jest w stanie wytrzymać ból oraz wymyślić jakieś nowe sensowne rozwiązania w chwili kłopotów. Pod maską był to chłopak inny niż na zewnątrz, był wrażliwy, uparty, ambitny, wrażliwy. Tęsknił za ciepłem rodzinnym. Bardzo podziwiam go gdyż sama nie odważyła bym się uciec z domu, i szukać szczęścia gdzieś w świecie.


pozdrawiam ;))
188 4 188