Kochani..Błagamm ..Potzrebuję opisu najfajniejszych dla mnie wakacjii..! P{o angielsku oczywiściee..Najlepiej żeby było to związane z morzem albo z obozem konnym..ale wszystko jednoo..musi być to opis najfajniejszych wakacjii..
Z góry dziękii..;**

3

Odpowiedzi

2010-04-11T12:17:07+02:00
This year I spent my first week of holiday with my grandma, then I was gone to Dziwnowka. During 2 weeks I met a lot of interest and nice people. I liked them very much. We all stayed in camp houses. Every morning we were gone on the beach to take sunbath and later we spent time in the city. At evening there were disco, where I had a great time. we were also on the trip in Miedzyzdroje, where we walk by Boulevard of star. The end of July I was back and the rest of my holiday I spent at home, spending time with my friends. We all together were traveling on variously trips, or if there wasn't good wheather I watched TV or played on computer. Sometimes I was bored, but that was just for a little moment. That's, how holiday have passed me in this year

W tym roku pierwszy tydzień wakacji spędziłam u babci, a poźniej wyjechalam nad morze do Dziwnówka. Spędziłam tam 2 tygodnie. Na obozie poznałam wiele interesujących i miłych ludzi. Bardzo sie z nimi polubiłam. Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych. Rano chodziliśmy na plaże się opalać a popoludniu wychodziliśmy na miasto. Miewczorem odbywały się dyskoteki na których świetnie sie bawiłam. Byliśmy także na wycieczce w Międzyzdrojach, gdzie szliśmy aleją gwiazd. Pod koniec lipca wróciłam z obozu i reszte wakacji spędziłam w domu. Spotykałam się z moimi koleżankami i kolegami. Wspólnie jeździlismy na róźne wycieczki. gdu nie było pogody siedziałam w domu i oglądałam telewizję lub grałam na komputerze. Czasami mi się nudzilo, ale to tylko przez chwilę. Tak minęły mi wakacje w tym roku.
2010-04-11T12:17:12+02:00
W wakację bawiłam się świetnie.
Było ciepło, razem z przyjaciołmy spotykaliśmy się w różnych miejscach.
Chodziłam na plaże.
Choc nie przepadałam latem za słońcem teraz gdy sobie o nim pomyślę chciałabym je mieć teraz również.angielski:In holidays I played great.
Warmth was, we from przyjaciołmy met in different places together.
I walked on beaches.
Though I did not get lost for the sun with summer now when I think me about him I would want it to have now also.
2010-04-11T12:35:30+02:00
Moje ulubione wakacje to jak pewnego razu wrócilam do domu i dowiedziałam sie ze wyjeżdżamy do Włoch. Bardzo sie cieszyłam ponieważ jezyk znalam wsapniale. Gdy dojechalam na miejsce rozpakowałam sie i pojechalam z rodzicami na plaże.Gdy weszłam do morza zwróciłam uwage na chłopaka stał z kolegami.Po pewnym czasie podszedl do mnie i zaczelismy rozmawiac. Wymienilismy sie numerami. Z czasem zaczelismy chodzic ze soba. Te wakacje byly cudowne.


My favorite holiday is how he once came home and found out from leaving for Italy. We are very happy because I knew the language perfectly. When I reached the place unpacked and went with his parents went to the sea .What drew attention to the boy stood with boys.Po some time came up to me and started talking. We exchanged numbers. With time we began to walk together. These holidays were wonderful.