Zaprezentuj domy opisane w książce "Opium w rosole" Małgorzaty Musierowicz.
Przedstaw ich mieszkańców, relacje między nimi, opisz atmosferę w tych domach. (Jedna rodzina na stronę A5)

Zależy mi na czasie ! Bradzo proszę o szybkie rozwiązanie !
Z góry dzięki ; **

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T12:50:36+02:00
W tym graficznym wnętrzu jedną płaszczyznę koloru stanowiły książki w obramowanej pnącej zieleni. Wszystkie inne [...]przedmioty utrzymywane były w gamie czarno-bialej. Był to dom zamieszkiwany przez państwa Jedwabińskich. Mieszkała w nim Pani Ewa , Aurelia i pan Eugeniusz .Rodzice Nie poświęcali Aureli zbyt dużo czasu. Ciągle pracowali . Była smutna i osowiale ogryzała paznokcie. Pani Ewa nie miała dobrego kontaktu z córka . Mama Aureli trzymała rygor . W domu było ponuro i smutno . Panowała cisza i spokój. Słabościa małej dziewczynki był pluszowy piesek, którego mama nie znosiła. Aureli była bardzo smutna , gdyż Pani Ewa nie pozwoliła trzymac jej pieska w domu .
Opinia Matki Aureli na temat córki: milcząca , raczej smutna, zamknięta w sobie , lękliwa , irytują ca dziecinna , ma dziwne zachowania (ssie palec w sytuacjach stresowych ). Aurelia nie czuła w domu ciepła rodzinnego , nie interesowali sie nią . Ciągle pracowali nie mnieli czasu dla dziewczynki . Są zabiegani .
Moim zdaniem w domu państwa Jedwabińskich atmosfera powinna byc ciepła . Dziewczynka powinna widziec ze rodzice ja kochają i że okazuja jej miłość wobec niej i czułość.
13 3 13