Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-03T17:59:29+01:00
Bohaterami filmu sa dwaj młodzi przyjaciele: skrzypek Kuba (Maciej Stuhr) i Oskar (Wojciech Klata), którzy przez przypadek zostają wplątani w aferę z gangsterami. Pewnego wieczoru Kuba postanawia pomóc swemu nieśmiałemu i zakompleksionemu przyjacielowi ściągając do domu jego wuja dwie dziewczyny z agencji towarzyskiej. Po szalonej nocy okazuje się, że chłopców nie było stać na takie rozrywki. Opiekun "panienek" nie zastanawiając się długo, w ramach zapłaty bierze sobie cenną figurkę z kolekcji wspomnianego wuja. Aby ją odzyskać, Kuba zastawia w lombardzie swoje skrzypce i z pieniędzmi wędruje do agencji. Tam wpada w sam środek mafijnej transakcji. Powstaje zamieszanie, wybucha strzelanina i przy okazji ginie walizka z kasą. Gangsterzy podejrzewając o kradzież Kubę, ruszają jego śladem. Tymczasem Oskar wdaje się w romans z panienką lekkich obyczajów. Lili (Anna Mucha), która chce dla niego zmienić swoje życie. Jednym słowem reżyser Olaf Lubaszenko zrealizował świetną komedię, którą bez wątpienia warto zobaczyć.
2009-11-03T18:05:59+01:00
"Chłopaki nie płaczą" to film z 2000 roku. Jego główni bohaterowie to dwaj młodzi mężczyźni: Kuba i Oskar. Kuba to dobrze zapowiadający się młody skrzypek, którego jeden dzień z życia zaczął się wyjątkowo źle - został porzucony przez swoją dziewczynę, wiadomo, że jedno nieszczęście pociąga drugie - tak było i w tym przypadku. Kuba spóźnił się na bardzo ważny egzamin an Akademii Muzycznej. Splot późniejszych wydarzeń doprowadza do tego, że Kuba wraz z Oskarem wplątują się w gangsterskie porachunki a sam Kuba zostaje podejrzany o kradzież walizki z pieniędzmi. Cała akcja rozgrywa się właśnie w klimacie gangsterskich porachunków.
2009-11-03T18:15:44+01:00
Australia,
Reżyser: Baz Luhrmann
Aktorzy: NICOLE KIDMAN,HUGH JACKMAN
Gatunek: OBYCZAJOWY
Akcja filmu toczy się w Australii podczas drugiej wojny światowej.
Do Australii przyjeżdża zona by spotkać się z mężem,który organizuje przeprowadzenia bydła przez rzekę.Niestety gdy jest już na miejscu okazuje się ze mąż nie żyję.
Poznaje zarządcę farmy która mąż do tej poty prowadził oraz małego ciemnoskórego chłopca.Okazuje się ze zarządca ma zły charakter i chce przegonić kobietę z ziemi by ja przejąć.Zostaje zwolniony.Pani zastanawia się co dalej,pomaga jej przyjaciel męża który uczy jak przeprawia się bydło przez rzekę.
Przed wyruszeniem na szlak zostaje wysłany policjant który ma znalez chłopca i umieścić go w sierocińcu.Chłopiec ukrywa się wraz z matka w ogromnym hangarze z woda.Niestety mata jego topi się.
Film oparty na faktach,dużo w nim dramatu, przygody,wojny,miłości a zarazem walka o dziecko.
Częściowo magia,dobrych duchów.Film polecam całej rodzinie ,z pewnością nie jeden nastoletni chłopiec będzie wzruszony po jego obejrzeniu.


Polecam film naprawdę superrrrr