Napis list w kturym zachęcisz kolege koleżanke do odbucia wspaniałej wyprawy zaproponuj trase podróży a szczegulnią uwage zwróć na przekonanie go by stobą wyruszył w droge pamietaj o pisowni wielką literą zwrotów grzecznośćowych.można napisać do byle kogo i prosze o szybką odpowiedzi to na jutro daje naj wiecej punktów

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T18:13:56+02:00
Warszawa, 11.04.2010 rok

Droga Marysiu!

Piszę do Ciebie ten list, gdyż od bardzo dawna nie miałam z Tobą kontaktu. W związku z tym chciałabym zaprosić Cię na wycieczkę w Pieniny.
Jadę z rodzicami i bardzo chciałabym, żebyś towarzyszyła mi w tym gronie. Obiecuję, że będzie wspaniale! Przejdę już do szczegółów; Wycieczka odbędzie się 15 maja. Najpierw zwiedzimy Karpaty, później odbędzie się wycieczka w góry. Spędzimy tam całe 2 tygodnie. Oczywiście, wpadniemy też po drodze do dobrych, markowych sklepów, więc już możesz zbierać pieniądze.
Rozmawiałam z rodzicami- powiedzieli, że możemy zabrać Cię przed wycieczką. Jest też inna ewentualność, a mianowicie, Ty również możesz do nas przyjechać!
Moja mama obiecała, że zadzwoni do Twoich rodziców, kiedy tylko będzie coś wiadomo. Na pewno uzgodnią wszystkie szczegóły.
Zgódź się, proszę. Będziemy się cudownie bawić. Odpisz jak najszybciej.
Pozdrawiam serdecznie,
Kasia.
Ps. Na zachętę dodam, że będziemy spać w 4-gwiazdkowym hotelu.

Mam nadzieję, że pomogłam.
Pozdrawiam :)